Lijn 398 Wormerland P+R A7/Afrit 2 - Amsterdam John M. Keynesplein
Versie door Stefanvw14 (overleg | bijdragen) op 21 dec 2012 om 16:19
Buslijn 398 | |
Vervoerder(s) | Connexxion |
Concessie | Zaanstreek |
Lijnsoort | Spitsbus |
Formule | |
Materieel | VDL Berkhof Ambassador |
Frequenties
| |
Spits | 4x/uur |
Spits (vakantie) | 2x/uur (kerst- en zomervakantie) |
Dal | 2x/dag (per richting) |
Dal (vakantie) | rijdt niet (kerst- en zomervakantie) |
Avond | rijdt niet |
Zaterdag | rijdt niet |
Zondag | rijdt niet |
Vragen? Zie onze OV Vraagbaak |
---|
Lijn 398 rijdt vanaf Wormerland via Zaandam Kogerveld en Zaandam De Vlinder naar de Riekerpolder in Amsterdam West.
In de ochtendspits wordt er alleen naar Amsterdam Riekerpolder gereden en in de middagspits rijdt lijn 398 alleen naar Zaandam en Wormerland. In de daluren rijden er voor 12:00 uur twee ritten naar Amsterdam, die na ongeveer 12:00 uur weer terugrijden naar Zaandam en Wormerland. Deze vier ritten (twee per richting) zijn vooral bedoeld voor mensen die parttime werken en rijden niet in de kerst- en zomervakantie.
Route
Halte | ||
Zaandam, Zaans Medisch Centrum | ||
Zaandam, Kopermolenstraat | ||
Zaandam, Veldvliegerweg | ||
Zaandam. Het Mennistenerf | ||
Zaandam, Walraven van Hallstraat | ||
Zaandam, Morgensterstraat | ||
Zaandam, Vijfhoek | ||
Zaandam, Hotels Vijfhoek | ||
Zaandam, De Vlinder | ||
Amsterdam, Einsteinweg / Basisweg | ||
Amsterdam, Bos en Lommerplein | ||
Amsterdam, Mercatorplein | ||
Amsterdam, Admiraal Helfrichstraat | ||
Amsterdam, Jan Voermanstraat | ||
Amsterdam, Marius Bauerstraat | ||
Amsterdam, Johan Jongkindstraat | ||
Amsterdam, Koningin Wilhelminaplein | ||
Amsterdam, Pieter Calandlaan | ||
Amsterdam, Johan Huizingalaan | ||
Amsterdam, Henk Sneevlietweg | ||
Amsterdam, John M. Keynesplein |