Lijn 66 Holwert Veerdam - Leeuwarden Station
Buslijn 66 | |
Vervoerder(s) | Arriva |
Concessie | Noord- en Zuidwest-Friesland en Schiermonnikoog |
Lijnsoort | Streekbus |
Materieel | Onbekend |
Frequenties
| |
Spits | 1x/uur |
Dal | 1x/uur |
Avond | 1x/uur (tot 21.30) |
Zaterdag | 1x/uur |
Zondag | 1x/uur |
Vragen? Zie onze OV Vraagbaak |
---|
Lijn 66 is de rechtstreekse buslijn van Holwerd naar Leeuwarden, hij is dan ook vooral gericht op de veerboot naar Ameland.
In de spitsuren wordt er ook nog gestopt langs plaatsen aan de Provincialeweg van Holwerd naar Leeuwarden.
Route
Halte | ||
Holwerd, Veerdam | ||
Holwerd, Provincialeweg | ||
Blije, Provincialeweg | ||
Blije, Ferwerterrijp | ||
Ferwert, Provincialeweg | ||
Marrum, Provincialeweg | ||
Hallum, Provincialeweg | ||
Hijum, Provincialeweg | ||
Finkum, Finkum | ||
Stiens, Lege Hearewei | ||
Stiens, Langebuorren | ||
Stiens, Uniawei | ||
Stiens, Wythusterwei | ||
Stiens, Menno van Coehoarnwei | ||
Cornjum, Weg naar Cornjum | ||
Jelsum, Jelsum | ||
Jelsum, Vijverzathe | ||
Leeuwarden, Vliegveld | ||
Leeuwarden, De Bonte Koe | ||
Leeuwarden, Sint Bonifatiuspark | ||
Leeuwarden, Hoek Spanjaardslaan | ||
Leeuwarden, Harlingersingel | ||
Leeuwarden, Mata Hariplein | ||
Leeuwarden, Zaailand | ||
Leeuwarden, NS / Busstation |