Lijn 686 Kampen Pieter Zandt College - Nunspeet Molenweg
Versie door Wikibot (overleg | bijdragen) op 7 nov 2012 om 02:01 (Afbeeldingen in routestrip vervangen door Sjabloon:Rimg)
Buslijn 686 | |
Vervoerder(s) | Connexxion, Syntus |
Concessie | IJsselmond |
2e concessie | Veluwe |
Lijnsoort | Schoolbus |
Materieel | Touringcar |
Frequenties
| |
Spits | 1x/dag |
Spits (vakantie) | rijdt niet |
Dal | rijdt niet |
Avond | rijdt niet |
Zaterdag | rijdt niet |
Zondag | rijdt niet |
Vragen? Zie onze OV Vraagbaak |
---|
Lijn 686 rijdt van Kampen via Wezep, Oldebroek en Elburg naar Nunspeet.
Route
Halte | ||
Kampen, GSG Pieter Zandt | ||
Wezep, Kamperstraatweg | ||
Oldebroek, Hogenbrinkweg | ||
Oldebroek, Verlengde Looweg | ||
Oldebroek, De Molen | ||
Oldebroek, Café 't Wissel | ||
Oldebroek, Centrum | ||
Oldebroek, Rustenburgsweg | ||
Oldebroek, Boerderij Vosbergen | ||
Elburg, Eperweg | ||
Elburg, Gemeentekantoor | ||
Elburg, Klokbekerweg | ||
Elburg, Coragestraat | ||
Elburg, Hellenbeekstraat | ||
Elburg, Zwolscheweg | ||
Elburg, Centrum | ||
Elburg, Het Nieuwe Feithenhof | ||
Elburg, Molendorp | ||
Doornspijk, Begraafplaats | ||
Doornspijk, Haerderweg | ||
Doornspijk, Centrum | ||
Doornspijk, Mezenbergweg | ||
Nunspeet, Staal Hoeve | ||
Nunspeet, Molenweg |