Lijn 33 Leeuwarden, Dragoonsplein - Van Harinxmaplein
Versie door Een ov fan (overleg | bijdragen) op 2 okt 2023 om 17:27
Voormalige buslijn 33 | |
Vervoerder(s) | Arriva |
Concessie | Stadsvervoer Leeuwarden |
Regio | Noord-Friesland |
Lijnsoort | Stadsbus |
Formule | Servicenet |
Materieel | Onbekend |
Periode | Onbekend |
Frequenties
| |
Spits | 1x/uur |
Dal | 1x/uur |
Avond | reed niet |
Koopavond | 1x/uur |
Zaterdag | 1x/uur |
Zondag | 1x/uur |
Lijn 33 reed van de Vrijheidswijk via Heechterp, de Bloemenbuurt, de Binnenstad, het MCL en Aldlân naar Nijlân.
Route
Halte | ||
Leeuwarden, Dragoonsplein | ||
Leeuwarden, Canadezenlaan | ||
Leeuwarden, Piet Kramerplein | ||
Leeuwarden, Essenstraat | ||
Leeuwarden, Eikenstraat | ||
Leeuwarden, Watertoren | ||
Leeuwarden, Anemoonstraat | ||
Leeuwarden, Azaleastraat | ||
Leeuwarden, Pioenstraat | ||
Leeuwarden, Oldegalieën | ||
Leeuwarden, Sint-Jozef | ||
Leeuwarden, Wissesdwinger | ||
Leeuwarden, Boterhoek | ||
Leeuwarden, Stadskantoor | ||
Leeuwarden, Harmonie | ||
Leeuwarden, Ipe Brouwerssteeg | ||
Leeuwarden, Oude Doelesteeg | ||
Leeuwarden, De Waag | ||
Leeuwarden, Wirdumerdijk | ||
Leeuwarden, Gerechtsgebouw | ||
Leeuwarden, Zaailand | ||
Leeuwarden, Busstation | ||
Leeuwarden, Schrans | ||
Leeuwarden, Verlengde Schrans | ||
Leeuwarden, MCL | ||
Leeuwarden, Bornia Herne | ||
Leeuwarden, Abbingahiem | ||
Leeuwarden, Rietgras | ||
Leeuwarden, Erasmushiem | ||
Leeuwarden, Aldlânstate | ||
Leeuwarden, Beatrixstraat | ||
Leeuwarden, Van Harinxmabrug | ||
Leeuwarden, Van Harinxmaplein |
Geschiedenis
Het verloop van deze lijn is onbekend.