VAD/Flevodienst Dienstregeling 1979/1980
De dienstregeling 1979/1980 van de VAD en Flevodienst liep van 27 mei 1979 t/m 31 mei 1980. Vanwege een aantal wijzigingen in Lelystad verscheen er in het najaar een nieuw dienstregelingboekje alleen voor de Flevodienst, gedateerd 1 oktober 1979.
Inhoud
Lijnennet
Wijzigingen per 27 mei 1979
- Op diverse lijnen wijzigen de vertrektijden.
- Lijn 1 (Amersfoort - Zwolle): Alle extra ritten tussen Amersfoort en Nijkerk gaan voortaan rijden onder het nieuwe lijnnummer 3. Ook gaan soms extra ritten rijden tussen Harderwijk en Nunspeet.
- Lijn 2 (Apeldoorn - Amersfoort): De extra ritten in de daluren en op zaterdag worden (weer) ingekort tot Hoevelaken. Alleen in de spitsuren blijven deze ritten nog verder rijden, tot Wittenberg.
- Lijn 3 (Amersfoort - Nijkerk): Onder dit lijnnummer rijdt in de brede spitsuren een nieuwe buslijn tussen Amersfoort en Nijkerk. In Nijkerk rijdt deze lijn via de woonwijken Paasbos en Strijland.
- Lijn 6 (Amersfoort - Nunspeet): In de daluren wordt het missende gat opgevuld met extra ritten Amersfoort - Leusden. Op zondagmiddag en -avond wordt de frequentie tussen Amersfoort en Achterveld verhoogd naar een uurdienst.
- Lijn 8 (Apeldoorn - Arnhem): De extra spitsritten eindigen 's ochtends eerder en beginnen 's middags later met rijden.
- Lijn 10 (Apeldoorn - Ede): In de spitsuren (spitsrichting) gaan extra ritten rijden tussen Ede en Otterlo.
- Lijn 17 (Deventer - Klarenbeek): Op zondag wordt een extra late rit in beide richtingen toegevoegd, maar doordeweeks vervalt deze rit juist.
- Lijn 19 (Apeldoorn - Dieren): 's Ochtends eindigt de kwartierdienst eerder, terwijl deze 's middags ook eerder begint.
- Lijn 20 (Apeldoorn - Zutphen): Van maandag t/m vrijdag wordt een extra rit in de schoolrichting toegevoegd, tijdens vakantieperioden rijdt deze rit niet.
- Lijn 22 (Deventer - Nunspeet): Op zaterdag wordt tussen 10:00 en 16:00 weer gereden tussen Epe en Nunspeet.
- Lijn 27 (Zwolle - Wapenveld): In Hattem gaat deze lijn voortaan 'door' het dorp rijden in plaats van erlangs. De halte Centrum wordt niet meer bediend door deze lijn.
- Lijn 31 (Deventer - Zwolle): De eerste rit op zondag wordt ingekort tot Deventer - Olst v.v.
- Lijn 35 (Deventer - Ommen): Op zaterdagochtend gaat de halfuursdienst al vanaf 10:00 rijden i.p.v. 12:00.
- Lijn 36 (Zwolle - Raalte): Een aantal ritten van/tot Heino gaan verder rijden naar Raalte.
- Lijn 42 (Urk - Ens): Deze lijn rijdt niet meer tussen Ens en Kraggenburg, maar gaat daarvoor in de plaats verder rijden van Nagele naar Urk. Het aantal ritten wordt weer ingeperkt en op zaterdag rijdt deze lijn niet meer.
- Lijn 53 (Amsterdam - Kampen): In Lelystad wijzigt de route.
Wijziging per 3 september 1979
- Lijn BB (Zwolle - Heino): Deze nieuwe buurtbus gaat rijden in het gebied tussen Zwolle en Heino.
- Lijn BB (Heerde - Veessen): Deze nieuwe buurtbus gaat rijden in het poldergebied ten oosten van Heerde.
Wijziging per 17 september 1979
- Lijn BB (Oldebroek - Wezep): Deze nieuwe buurtbus gaat rijden in het gebied tussen Oldebroek, Oosterwolde en Wezep.
Wijziging per oktober 1979
Het dienstregelingboekje dat werd uitgegeven vanwege een aantal wijzigingen in Lelystad was gedateerd 1 oktober 1979. De onderstaande wijzigingen zijn echter vermoedelijk geheel of gedeeltelijk op 9 oktober 1979 ingegaan.
- Lijn A (Stadsdienst Lelystad): Vanaf de Agora gaat deze lijn verder rijden naar het nieuwe busstation Gordiaan.
- Lijn B (Stadsdienst Lelystad): Deze lijn begint voortaan op busstation Gordiaan en rijdt dan ongewijzigd de lusroute, om weer bij busstation Gordiaan te eindigen.
- Lijn C (Stadsdienst Lelystad): Deze lijn begint voortaan op busstation Gordiaan en rijdt dan ongewijzigd de lusroute, om weer bij busstation Gordiaan te eindigen.
Wijziging per 7 januari 1980
- Lijn BB (Heerde - Veessen): Op vrijdagmiddag rijdt een extra rit rond 14:30 en de rit van 19:26 gaat nu dagelijks rijden (behalve zondag).
Wijziging per 21 april 1980
- Lijn BB (Zwolle - Heino): De vertrek- en aankomsttijden wijzigen.