Lijn 63 Enschede Centraal Station - Borculo Busstation
LET OP! Deze pagina is al aangepast aan de nieuwe dienstregeling, die geldt vanaf 1 juli 2024. Voor informatie over de huidige dienstregeling zie het kopje geschiedenis of de website van de vervoerder. |
Buslijn 63 | |
Vervoerder(s) | RRReis (Arriva) |
Concessie | Twente |
Lijnsoort | Streekbus |
Materieel | Volvo 7900 Electric |
Rijdt sinds | 10 december 2023 |
Voorganger(s) | 62 |
Frequenties
| |
Spits | 2-4x/uur |
Spits (vakantie) | 2x/uur |
Dal | 2-4x/uur |
Dal (vakantie) | 2x/uur |
Avond (werkdagen) | 1-2x/uur |
Zaterdag | 2x/uur |
Zaterdagavond | 1-2x/uur |
Zondag | 1x/uur |
Zondagavond | 1x/uur |
Vragen? Zie onze OV Vraagbaak |
---|
Lijn 63 rijdt van Enschede via Haaksbergen, Brammelo en Neede naar Borculo.
Dienstregeling
- In de brede spitsuren wordt 4x per uur gereden tussen Enschede en Haaksbergen.
- Van maandag- t/m vrijdagavond na 23:00 en op zaterdagavond na 22:00 wordt de frequentie verlaagd naar 1x per uur.
Route
Halte | ||
Enschede, Centraal Station | ||
Enschede, Volkspark | ||
Haaksbergen, Haarweg | ||
Veldmaat, Oude Kampweg | ||
Haaksbergen, Weg naar Veldmaat | ||
Haaksbergen, Blanckenborgh | ||
Haaksbergen, Fazantstraat | ||
Haaksbergen, Busstation | ||
Haaksbergen, Lansinkstraat | ||
Haaksbergen, Scholtenhage | ||
Brammelo, Weerninksweg | ||
Brammelo, Tolstraat | ||
Brammelo, Kerkweg | ||
Brammelo, Aaftinksweg | ||
Rietmolen, N18/Rietmolen | ||
Rietmolen, Dorp | ||
Neede, Wheemergaarden | ||
Neede, Industrieweg | ||
Neede, Parallelweg | ||
Neede, Diekmaatschool | ||
Neede, Busstation | ||
Neede, De Valkhof | ||
Neede, De Huikert | ||
Neede, Kisveld | ||
Neede, Haarloseweg | ||
Borculo, Nettelhorsterweg | ||
Borculo, Busstation |
Geschiedenis
Op 10 december 2023 werd het vervoer in de concessie Twente overgenomen door Arriva, nadat zij de aanbesteding hadden gewonnen. Met deze nieuwe concessie werd ook de merknaam RRReis geïntroduceerd en de rode bussen maakten daarbij plaatsen voor witte bussen. De bestaande lijn 62 (Borculo - Enschede - Denekamp) werd op genoemde datum geknipt in Enschede. Tussen Borculo en Enschede rijdt voortaan lijn 63 en tussen Enschede en Denekamp bleef lijn 62 rijden. Onder de beide lijnnummers bleef de route ongewijzigd en de dienstregeling veranderde ook nauwelijks, maar in de middagspits werd de frequentie verhoogd naar 4x per uur.