Lijn 658 Anna Paulowna Station - Schagen Hofstraat
Voormalige buslijn 658 | |
Vervoerder(s) | Connexxion |
Concessie | Noord-Holland Noord (2008-2018) |
Lijnsoort | Schoolbus |
Materieel | VDL Berkhof Ambassador |
Periode | 9 december 2012 t/m 23 mei 2016 |
Voorganger(s) | 658 |
Opvolger(s) | 658 |
Frequenties
| |
Spits | 1x/uur (per richting) |
Spits (vakantie) | reed niet |
Dal | reed niet |
Avond | reed niet |
Zaterdag | reed niet |
Zondag | reed niet |
Lijn 658 reed van Anna Paulowna via Wieringerwaard, Oude Sluis en Zijpe naar Schagen.
Dienstregeling
- In de ochtendspits werd van Anna Paulowna naar Schagen gereden en in de middagspits werd van Schagen naar Hippolytushoef gereden.
Route
Halte | ||
Hippolytushoef, N99 | ||
Anna Paulowna, Van Ewijckskade | ||
Anna Paulowna, Station | ||
Anna Paulowna, Geerligslaan | ||
Anna Paulowna, Oude Gemeentehuis | ||
Wieringerwaard, Iepenlaan | ||
Wieringerwaard, Wapen van Wieringerwaard | ||
Wieringerwaard, Walingsweg | ||
Oudesluis, Slikkerdijk | ||
Zijpe, Keinsmerbrug | ||
Zijpe, Westfriesedijk | ||
Schagen, Witte Paal | ||
Schagen, Station | ||
Schagen, Oude Slotstraat | ||
Schagen, Hofstraat |
Geschiedenis
Op 24 mei 2016 verviel de bediening van de meeste haltes in Anna Paulowna en werd de lijn verlengd naar Den Oever.