Lijn 86 Echt Station - Maasbracht Markt
Voormalige buslijn 86 | |
Vervoerder(s) | Veolia Transport |
Concessie | Noord- en Midden-Limburg (2007-2016) |
Lijnsoort | Streekbus |
Materieel | VDL Berkhof Ambassador, Mercedes-Benz Sprinter |
Periode | 25 maart 2007 t/m 13 december 2008 |
Voorganger(s) | 71 |
Opvolger(s) | 86 |
Frequenties
| |
Spits | 1x/uur |
Dal | 1x/uur |
Avond | 1x/uur |
Zaterdag | 1x/uur |
Zondag | 1x/uur |
Lijn 86 reed van Echt via Berkelaar naar Maasbracht.
Route
Halte | ||
Echt, Station | ||
Echt, Kerkveldsweg/Pr. Irenestraat | ||
Echt, Wilhelminalaan/Noorderpoort | ||
Echt, Diepstraat | ||
Echt, Maasbrachterweg | ||
Berkelaar, Kapelstraat | ||
Maasbracht, Kanaalweg | ||
Maasbracht, Stevensweerterweg | ||
Maasbracht, Echterstraat 62 | ||
Maasbracht, Echterstraat/School | ||
Maasbracht, Molenweg/Rabobank | ||
Maasbracht, Markt |
Geschiedenis
Na aanhoudende klachten over het geheel nieuwe lijnennet, werd per 25 maart 2007 andermaal een nieuwe dienstregeling uitgebracht. Onder het lijnnummer 86 bleef een bus rijden tussen Echt en Maasbracht, maar de route liep voortaan via Berkelaar, waarmee de route van lijn 71 werd overgenomen. Laatstgenoemde lijn nam juist de route van lijn 86 via Stevensweert over, zodat de oude lijnvoering weer grotendeels hersteld werd.
Op 14 december 2008 werd de route vanuit Maasbracht doorgetrokken naar Montfort, waarmee een missende verbinding in het lijnennet tot stand werd gebracht. Mogelijk ging de lijn vanaf die datum wel als belbus rijden, met uitzondering van 1x per 2 uur buiten de vakantieperioden. Tussen Echt en Maasbracht wijzigde de route verder niet.