Lijn 745 Trois-Ponts Gare - Büllingen Alte Post
Let op! Deze pagina over niet-Nederlands openbaar vervoer is mogelijk niet actueel. Raadpleeg de website van de vervoerder voor de meest recente informatie.
Buslijn 745 in België | |
Vervoerder(s) | Voyages Wergifosse/Satracom i.o.v. TEC |
Bassin de Mobilité | Liège-Verviers |
Lijnsoort | Streekbus |
Materieel | Mercedes-Benz Citaro (2) LE Iveco Crossway LE Irisbus Crossway LE Jonckheere Transit 2000 Solaris Urbino 12 Van Hool newA320 VDL Citea SLE-120 |
Frequenties
| |
Spits | 1-2x/uur |
Spits (vakantie) | 1x/uur |
Dal | 1-6x/4 uur |
Dal (vakantie) | 1-4x/4 uur |
Avond (werkdagen) | 0-1x/uur (tot 21:00) |
Avond (weekend) | 0-1x/avond |
Zaterdag | 1-4x/4 uur |
Zondag | 0-1x/2 uur |
Vragen? Zie onze OV Vraagbaak |
---|
Lijn 745 rijdt van Trois-Ponts via Stavelot, Masta, Malmedy, Géromont, Baugnez, Waimes, Faymonville, Weywertz en Bütgenbach naar Büllingen. Enkele ritten bedienen ook Thirimont.
Dienstregeling
- Van maandag t/m vrijdag wordt ongeveer 1x/uur gereden tussen Trois-Ponts en Waimes, met een enkel gat van 1,5 tot 2 uur. Er wordt beperkt doorgereden naar/van Büllingen Alte Post, met gaten tussen de 1 en 4 uur. Soms moet in Waimes worden overgestapt. Enkele ritten richting Trois-Ponts beginnen in Faymonville.
- Op zaterdag wordt 1x/uur gereden tussen Trois-Ponts en Faymonville; 1x/4 uur wordt doorgereden naar/van Büllingen Alte Post. De eerste twee ritten richting Trois-Ponts starten in Waimes; andersom is er aan het einde van de dag een gat van twee uur tussen de laatste twee ritten en eindigt de laatste rit in Waimes.
- Op zondag wordt 1x/2 uur gereden tussen Trois-Ponts en Faymonville; het traject tussen Faymonville en Büllingen wordt op zondag niet bediend. De eerste rit richting Trois-Ponts start in Waimes.
Routevarianten op schooldagen
- Op deeltrajecten rijden enkele versterkingsritten.
- Sommige ritten rijden van/naar Stavelot Écoles. Doorgaande reizigers moeten hier soms overstappen.
- In beide richtingen rijden meerdere ritten via Malmedy Grand Fa in plaats van via Malmedy Place Albert 1er.
- In de ochtendspits komt één rit van Malmedy Gare naar Stavelot Écoles als lijn 397 uit Mont, Xhoffraix en Bévercé. Op maandag, dinsdag, donderdag en vrijdag rijdt in de middagspits één rit van Stavelot Écoles naar Malmedy Gare verder als lijn 397 naar Bévercé, Mont, Longfaye en Xhoffraix.
- In beide richtingen wordt de halte Waimes Athénée 2x in de ochtendspits, op woensdag 2x aan het begin van de middag en op maandag, dinsdag, donderdag en vrijdag 2x in de middagspits bediend, in sommige gevallen als begin- of eindpunt.
- In de ochtendspits rijdt één rit van Weywertz Brückberg via Thirimont en Malmedy Grand Fa naar Trois-Ponts. Op woensdag rijdt rond het middaguur één rit van Stavelot Écoles via Malmedy Grand Fa en Thirimont naar Weywertz Brückberg (met rondje in Brückberg). Op maandag, dinsdag, donderdag en vrijdag rijdt in de middagspits één rit van Stavelot Écoles via Malmedy Grand Fa en Thirimont naar Weywertz Brückberg (met rondje in Brückberg). Doorgaande reizigers vanuit Trois-Ponts hebben in beide gevallen aansluiting in Malmedy. Wanneer deze ritten rijden, rijden de doorgaande ritten van/naar Büllingen niet via Weywertz.
- In de ochtendspits rijdt één rit van Weywertz Brückberg (met rondje in Brückberg) naar Bütgenbach Athenäum. Op woensdag rijdt rond het middaguur één rit van Bütgenbach Athenäum naar Weywertz Brückberg. Op maandag, dinsdag, donderdag en vrijdag rijdt in de middagspits één rit van Bütgenbach Athenäum naar Weywertz Brückberg.
- De eerste rit uit Trois-Ponts rijdt door naar Büllingen B.I.B. en op woensdag rijdt rond het middaguur één extra rit van Malmedy naar Büllingen B.I.B., die vervolgens terugrijdt van Büllingen B.I.B. naar Waimes (met aansluiting richting Trois-Ponts).
Route
Halte | ||
Trois-Ponts, Gare SNCB | ||
Trois-Ponts, Pont de la Salm | ||
Trois-Ponts, Carrefour | ||
Trois-Ponts, Pont du Petit Spay | ||
Trois-Ponts, Longs Prés | ||
Trois-Ponts, Ferme Legros | ||
Trois-Ponts, Route de Trois-Ponts 24-26 | ||
Stavelot, Route de Parfondry | ||
Stavelot, Place Elise Grandprez | ||
Stavelot, Écoles | ||
Stavelot, Chemin de Challes | ||
Stavelot, Petites Communes | ||
Stavelot, Chefosse Viaduc | ||
Stavelot, Maison Deroanne | ||
Stavelot, Route de Cheneux | ||
Stavelot, Masta | ||
Stavelot, Route de Meiz | ||
Malmedy, Route de Wavreumont | ||
Malmedy, Papeterie | ||
Malmedy, Hall des Sports | ||
Malmedy, Cité des Grands Prés | ||
Malmedy, Complexe Commercial | ||
Malmedy, Avenue des Alliés | ||
Malmedy, Place Albert 1er | ||
Malmedy, Grand Fa | ||
Malmedy, Gare | ||
Malmedy, Ravel | ||
Malmedy, Super GB | ||
Malmedy, Mon Bijou | ||
Malmedy, Bellevue | ||
Géromont, Lotissement Henkes | ||
Géromont, Église | ||
Géromont, Route de Hédomont | ||
Baugnez, Croix des Américains | ||
Baugnez, Garage Nachsem | ||
Baugnez, Bagatelle | ||
Thirimont, Chemin de Freneux | ||
Thirimont, Route de Grosbois 5 | ||
Thirimont, Église | ||
Thirimont, Fagne Do d'Hâ | ||
Waimes, Hottleux | ||
Waimes, Zoning | ||
Waimes, Atelier Dethier | ||
Waimes, Centre Commercial | ||
Waimes, Rue des Hêtres | ||
Waimes, Athénée | ||
Waimes, Athénée | ||
Waimes, Place Communale | ||
Waimes, Rue Antoine 23 | ||
Waimes, Route de Thirimont | ||
Waimes, Gare | ||
Waimes, Garage Masson | ||
Waimes, Route de Libomont | ||
Waimes, Cimetière | ||
Waimes, Belair 1 | ||
Waimes, Route de Gueuzaine (Belair) | ||
Waimes, Ruthier | ||
Faymonville, École | ||
Faymonville, Pont | ||
Faymonville, Rue de la Warchenne | ||
Faymonville, Antönchen | ||
Faymonville, Maison Pfeiffer | ||
Weywertz, Haus Sarlette | ||
Weywertz, Kreuzung | ||
Weywertz, Haus Bouillon | ||
Weywertz, Cafe Zur Alten Linde | ||
Weywertz, Kirche | ||
Weywertz, Neuer Weg | ||
Weywertz, Haus Nr. 26 | ||
Weywertz, Brückberg | ||
Weywertz, Sourbrodter Straße | ||
Weywertz, Brückberg Kreuzung | ||
Weywertz, Brückberg | ||
Weywertz, Haus Nr. 26 | ||
Weywertz, Neuer Weg | ||
Weywertz, Kirche | ||
Weywertz, Cafe Zur Alten Linde | ||
Weywertz, Haus Bouillon | ||
Weywertz, Kreuzung | ||
Bütgenbach, Gemeindehaus | ||
Bütgenbach, Aral Tankstelle | ||
Bütgenbach, Straße zur Hütte | ||
Bütgenbach, Kreuzung | ||
Bütgenbach, Athenäum | ||
Bütgenbach, Haus 222A | ||
Bütgenbach, Domäne | ||
Bütgenbach, Karmel | ||
Bütgenbach, Schwartzenbach | ||
Bütgenbach, Haus Weynand | ||
Bütgenbach, Malmedyer Straße | ||
Büllingen, Bütgenbacher Straße 299 | ||
Büllingen, Alte Post | ||
Büllingen, B.I.B. (Bischöfliches Institut Büllingen) |