Lijn 61 Pijnacker Gemeentekantoor - Den Haag Emmy Belinfantedreef
Versie door Pijnackerbus (overleg | bijdragen) op 26 nov 2010 om 20:03 (Nieuwe pagina aangemaakt met '{{LijnInfo |lijnnr=131 |vervoerder=Veolia Transport |concessie=Haaglanden streek |materieel=Mercedes-Benz Sprinter |lijnsoort=Streekbus |frequentie_spits=2x/uu…')
Buslijn 131 | |
Vervoerder(s) | Veolia Transport |
Concessie | Haaglanden streek |
Lijnsoort | Streekbus |
Materieel | Mercedes-Benz Sprinter |
Frequenties
| |
Spits | 2x/uur |
Dal | 2x/uur |
Avond | rijdt niet |
Zaterdag | 2x/uur |
Zondag | rijdt niet |
Vragen? Zie onze OV Vraagbaak |
---|
Lijn 131 rijdt van Pijnacker via Nootdorp naar Den Haag Leidschveen.
Route
Halte | ||
Pijnacker, Gemeentekantoor | ||
Pijnacker, Oranjelaan | ||
Pijnacker, Europalaan | ||
Pijnacker, Raadhuisplein | ||
Pijnacker, Bremlaan | ||
Pijnacker, Groen van Prinsterenlaan | ||
Pijnacker, Pasteurlaan | ||
Nootdorp, Sint Janshof | ||
Nootdorp, Ridderspoor | ||
Nootdorp, Duizendschoon | ||
Nootdorp, Station RandstadRail | ||
Nootdorp, De Poort | ||
Nootdorp, Poort van Nootdorp | ||
Nootdorp, Larixlaan | ||
Nootdorp, Veenhage | ||
Nootdorp, Centrum | ||
Nootdorp, Weidevogellaan | ||
Den Haag, Laan van Nootdorp | ||
Den Haag, Station Ypenburg | ||
Den Haag, Donau | ||
Den Haag, Tiber | ||
Den Haag, Dinkel | ||
Den Haag, Theems | ||
Den Haag, Loire | ||
Den Haag, Castellum | ||
Den Haag, Emmy Belinfantedreef (RandstadRail) |