Lijn 35 Bemmel Papenstraat - Zetten Hoofdstraat
Buslijn 35 | |
Vervoerder(s) | Breng |
Concessie | Arnhem Nijmegen |
Lijnsoort | streekbus |
Materieel | Mercedes-Benz Sprinter |
Frequenties
| |
Spits | 1-2x/uur |
Dal | 1-2x/uur |
Avond | rijdt niet |
Zaterdag | 0-1x/uur |
Zondag | 3x/dag |
Vragen? Zie onze OV Vraagbaak |
---|
Lijn 35 is een buslijn tussen Bemmel en Zetten die rijdt via Elst, Valburg, Herveld en Andelst. Maandag tot en met vrijdag overdag rijdt één rit per uur de gehele route en één rit rijdt tussen Elst en Bemmel. Samen vormen deze ritten een halfuursdienst tussen Bemmel en Elst. Op zaterdag en zondag wordt alleen tussen Elst en Zetten gereden. Één rit vanuit Zetten rijdt op maandag tot en met vrijdag door naar Nijmegen in plaats van Bemmel. Op maandag rijdt deze rit de marktroute. Op station Elst wordt aansluiting geboden op de treinen naar Arnhem en Nijmegen.
Route
Halte | ||
Bemmel, Papenstraat | ||
Bemmel, Dorpsstraat | ||
Bemmel, de Timp | ||
Bemmel, Loostraat | ||
Bemmel, de Rosmolen | ||
Elst, Bemmelseweg | ||
Elst, Platinaweg | ||
Elst, Nijverheidsweg | ||
Nijmegen, Centraal Station | (alleen eindpunt) | |
Nijmegen, Nassausingel | ||
Nijmegen, Canisiussingel | ||
Nijmegen, Smetiusstaat | ||
Nijmegen, Plein 1944 (richting Nijmegen CS) | ||
Nijmegen, Burchtstraat | ||
Nijmegen, Kelfkensbos | ||
Nijmegen, Museum Het Valkhof | ||
Elst, Station NS | ||
Elst, Dorpsstraat | ||
Elst, Lange Dreef/Willemsstraat | ||
Elst, Vergert | ||
Elst, Kleipeer | ||
Valburg, Kerkplein | ||
Valburg, Tielsestraat | ||
Valburg, Standpark-Noord | ||
Herveld, 't Hoeveslag | ||
Herveld, Kruisstraat | ||
Herveld, Lechstraat | ||
Herveld, Molen de Vink | ||
Herveld, Planetenlaan | ||
Herveld, Stenenkamerstraat | ||
Herveld, Hoge Hof | ||
Andelst, Wilhelminastraat | ||
Andelst, Monument | ||
Andelst, Industrieweg | ||
Zetten, Station | ||
Zetten, Brittanjesingel | ||
Zetten, Stationsstraat | ||
Zetten, Hoofdstraat |
Geschiedenis lijn 35
Lijn 35 rijdt sinds september 2007 in de spitsen tussen Elst NS en Bemmel. Met ingang van 13 december 2009 is lijn 35 samengevoegd met lijn 103 tussen Zetten en Elst en is de bus ook in het dal gaan rijden tussen Elst en Bemmel.
De verbinding Elst - Valburg - Herveld - Andelst (- Zetten) was lange tijd onderdeel van een lijn vanuit Nijmegen. Een tijdje reden op delen van het traject ook belbussen welke in Andelst en Herveld elkaar overlapten. Deze zijn later vervallen en de verbinding van de streekbus werd gaandeweg steeds verder ingekort en uiteindelijk met lijn 35 samengevoegd. De volgende lijnen hebben op deze verbinding gereden:
- Lijn 43 Nijmegen Centraal Station - Rhenen Beukenlaan (in ieder geval '92/'93)
- Lijn 41 Heteren Beemdhof - Herveld Postkantoor (belbus; onbekend)
- [[Lijn 42 Andelst Gemeentehuis - Elst Station NS) (belbus; onbekend)
- Lijn 43 Nijmegen Centraal Station - Zetten Hoofdstraat (onbekend t/m '97/'98)
- Lijn 543 Nijmegen Centraal Station - Zetten Hoofdstraat (1 juni 1997 t/m 27 mei 2000)
- Lijn 103 Zetten Hoofdstraat - Elst Station NS (onbekend t/m 12 december 2009)
- Lijn 35 Bemmel Papenstraat - Zetten Hoofdstraat (vanaf 13 december 2010)