Lijn 150 Alkmaar Station NS - Den Oever Busstation
Voormalige buslijn 150 | |
Vervoerder(s) | NZH |
Regio's | Alkmaar, Kop van Noord-Holland |
Lijnsoort | Streekbus |
Materieel | Onbekend |
Periode | Onbekend |
Frequenties
| |
Spits | 1-2x/uur |
Dal | 1x/uur |
Avond | 1x/uur |
Zaterdag | 1x/uur |
Zondag | 1x/uur |
Lijn 150 reed van Alkmaar via Schoorldam, Burgervlotbrug, Petten, Sint Maartenszee, Sint Maartensvlotbrug, 't Zand, Julianadorp, Den Helder, De Kooy, Breezand, Westerland, Hippolytushoef en Oosterland naar Den Oever.
Dienstregeling
- In de spitsuren werd op trajectdelen elk half uur gereden, op onregelmatige tijden moest in Den Helder overgestapt worden op een andere bus.
- Van maandag t/m zaterdag overdag werd tussen Julianadorp en Den Helder elk half uur gereden.
Route
Route is niet compleet
Halte | ||
Alkmaar, Station | ||
Alkmaar, Molenbuurt | ||
Alkmaar, NZH-Garage | ||
Koedijk, Vlotbrug | ||
Koedijk, Overzetveer | ||
Schoorldam, Teuglaan | ||
Schoorldam, Hogendijk | ||
Zijpersluis, Zijpersluis | ||
Burgervlotbrug, Molenweg | ||
Burgervlotbrug, Mennonitenbuurt | ||
Petten, Plein 1945 | ||
Petten, Reactorcentrum | ||
Sint Maartenszee, Sint Maartenszee | ||
Sint Maartensvlotbrug, Belkmerweg | ||
Sint Maartensvlotbrug, Boerderij Mul | ||
Stolpervlotbrug, Café De Stolp | ||
Stolpervlotbrug, Rijksweg | ||
't Zand, Hotel Stammes | ||
't Zand, Vlotbrug | ||
't Zand, Blauwe Hek | ||
Julianadorp, Callantsogervaart | ||
Julianadorp, Noorderhaven Terrein | ||
Julianadorp, Noorderhaven/Langevliet | ||
Julianadorp, Foreestweg | ||
Julianadorp, Middenvliet | ||
Julianadorp, Camping "Het Witte Huis" | ||
Den Helder, Karveelstraat | ||
Den Helder, Begraafplaats | ||
Den Helder, Station | ||
Den Helder, Nijverheidsweg | ||
Den Helder, Waterkeringsweg | ||
Den Helder, Torplaan | ||
De Kooy, Vliegkamp | ||
De Kooy, Kooysluis | ||
Breezand, Burg. Lovinckstraat | ||
Breezand, Spaansweg | ||
Breezand, Stoomweg | ||
Breezand, Groenleer | ||
Van Ewijcksluis, Oude Veer | ||
Westerland, Rode Keet | ||
Westerland, Poelweg | ||
Hippolytushoef, Belterlaan | ||
Hippolytushoef, Hoofdstraat | ||
Hippolytushoef, Parklaan | ||
Oosterland, Smerperweg | ||
Oosterland, M.U.Z.-park | ||
Den Oever, Busstation |
Geschiedenis
In de dienstregeling 1981/1982 werd inmiddels op zondagochtend nog maar 1x per 2 uur gereden over het hele traject en mogelijk was ook een deel van lijn 152 opgenomen, tussen station Den Helder en Julianadorp werd inmiddels overdag 2x/uur gereden.