Lijn 71 Haarlem Helmlaan - Santpoort Antillenlaan
Voormalige buslijn 71 | |
Vervoerder(s) | NZH |
Lijnsoort | Streekbus |
Materieel | Onbekend |
Periode | Onbekend |
Frequenties
| |
Spits | 3x/uur |
Dal | 3x/uur |
Avond | 2x/uur |
Zaterdag | 3x/uur |
Zondag | 3x/uur |
Lijn 71 reed van Haarlem via Heemstede, Haarlem en Bloemendaal naar Santpoort.
Route
Route is niet compleet
Halte | ||
Haarlem, Helmlaan | ||
Heemstede, Station Heemstede-Aerdenhout | ||
Haarlem, Schouwtjeslaan | ||
Haarlem, Houtplein | ||
Haarlem, Station | ||
Overveen, Adr. Stoopplein | ||
Bloemendaal, Kerkplein | ||
Bloemendaal, J. Verhulstweg | ||
Santpoort, Provinciaal Ziekenhuis | ||
Santpoort, Antillenstraat |