Lijn 31 Leeuwarden, Westeinde - MCL
Voormalige buslijn 31 | |
Vervoerder(s) | Arriva |
Concessie | Stadsvervoer Leeuwarden |
Lijnsoort | Servicebus |
Materieel | Wright Commander, Wright Cadet |
Periode | iig. 2003 |
Frequenties
| |
Spits | 0-3x/uur |
Dal | 1x/uur |
Avond | reed niet |
Koopavond | 1x/uur |
Zaterdag | 1x/uur |
Zondag | 1x/uur |
Lijn 31 reed van Westeinde via het Valeriuskwartier, de Transvaalwijk, de Binnenstad, station Leeuwarden Huizum-Dorp, Greunshiem en Aldlân naar het MCL.
Dienstregeling
- In de ochtendspits werd elke 20 minuten gereden tussen station Leeuwarden en de Greunshiem.
Route
Halte | ||
↓ | Leeuwarden, Swettehiem | |
Leeuwarden, Pieter Jelles Montessorischool | ||
Leeuwarden, J. Hepkemawei | ||
Leeuwarden, Noorderbegraafplaats | ||
Leeuwarden, Haydnstraat | ||
Leeuwarden, Valeriusstraat | ||
Leeuwarden, C. Frankstraat | ||
Leeuwarden, Kievitstraat | ||
Leeuwarden, Mr. P.J. Troelstraweg | ||
Leeuwarden, Transvaalstraat | ||
Leeuwarden, Singelstraat | ||
Leeuwarden, Noorderbrug | ||
Leeuwarden, Wissesdwinger | ||
Leeuwarden, Boterhoek | ||
Leeuwarden, Stadskantoor | ||
Leeuwarden, Groot Schavernek | ||
Leeuwarden, Ipe Brouwerssteeg | ||
Leeuwarden, Oude Doelesteeg | ||
Leeuwarden, De Waag | ||
Leeuwarden, Wirdumerdijk | ||
Leeuwarden, Winkelcentrum Zaailand | ||
Leeuwarden, Zaailand | ||
↓ | Leeuwarden, Busstation | |
70px | Leeuwarden, Klanderij | |
Leeuwarden, Maria Louisestraat | ||
Leeuwarden, Vegelinstraat | ||
Leeuwarden, Verstolkstraat | ||
Leeuwarden, Spoorstraat | ||
Leeuwarden, Fruitstraat | ||
Leeuwarden, Knoopstraat | ||
Leeuwarden, Appelstraat | ||
Leeuwarden, Tjalkstraat | ||
Leeuwarden, Greunshiem | ||
Leeuwarden, Politiebureau | ||
Leeuwarden, Florastate | ||
Leeuwarden, Daslook | ||
Leeuwarden, Ereprijs | ||
Leeuwarden, Raaigras | ||
Leeuwarden, Rietgras | ||
Leeuwarden, Bornia Herne | ||
Leeuwarden, Borniastraat | ||
↓ | Leeuwarden, MCL |