Lijn 416 De Rijp Wollandje - Purmerend Dijklander Ziekenhuis
Buurtbuslijn 416 | |
Vervoerder(s) | EBS |
Concessie | Waterland |
Lijnsoort | Buurtbus |
Vereniging | Beemster |
Materieel | Volkswagen Kutsenits City |
Rijdt sinds | 17 augustus 2014 |
Voorganger(s) | 416 |
Frequenties
| |
Spits | 1x/1½ uur |
Dal | 1x/1½ uur |
Avond | rijdt niet |
Zaterdag | 1x/1½ uur |
Zondag | rijdt niet |
Vragen? Zie onze OV Vraagbaak |
---|
Lijn 416 rijdt van De Rijp via Westbeemster, Middenbeemster en Zuidoostbeemster naar Purmerend.
Route
Halte | ||
De Rijp, Wollandje | ||
De Rijp, Fluytschip | ||
De Rijp, Julianalaan | ||
De Rijp, Bernhardstraat | ||
De Rijp, Grote Dam | ||
De Rijp, Oosteinde | ||
Westbeemster, Klaterbuurt | ||
Westbeemster, Blikken Schel | ||
Westbeemster, Kerkplein | ||
Westbeemster, Blikken Schel | ||
Middenbeemster, Insulindeweg | ||
Middenbeemster, Nicolaas Cromhoutlaan | ||
Middenbeemster, Westerhem | ||
Middenbeemster, Klaas Hogetoornlaan | ||
Middenbeemster, Prinses Beatrixpark | ||
Middenbeemster, De Buurt | ||
Middenbeemster, Groenveld | ||
Middenbeemster, Nekkerweg | ||
Zuidoostbeemster, Rijperweg Purmerenderweg | ||
Zuidoostbeemster, Kwadijkerweg | ||
Zuidoostbeemster, Volgerweg | ||
Zuidoostbeemster, Middenpad | ||
Zuidoostbeemster, J.J. Grootlaan | ||
Zuidoostbeemster, Zuiderhof | ||
Zuidoostbeemster, Wouter Sluislaan | ||
Purmerend, Gedempte Where | ||
Purmerend, Stadhuis | ||
↑ | Purmerend, Station Purmerend | |
Purmerend, Waterlandplein | ||
Purmerend, Waterlandlaan | ||
Purmerend, Waterlandziekenhuis |
Geschiedenis
Op 17 augustus 2014 werd de route van de buurtbus in De Rijp en tussen Middenbeemster en Purmerend gewijzigd. De frequentie bleef ongewijzigd.