Lijn 4 Amersfoort, Centraal Station - Kattenbroek
Buslijn 4 | |
Vervoerder(s) | (Pouw Vervoer i.o.v.) Syntus |
Concessie | Provincie Utrecht |
Lijnsoort | Stadsbus |
Stadsdienst | Amersfoort |
Materieel | Setra S 415 LE Business |
Rijdt sinds | 10 december 2017 |
Voorganger(s) | X4 |
Frequenties
| |
Spits | 6x/uur |
Spits (vakantie) | 4x/uur (zomer, kerst) |
Dal | 4-6x/uur |
Dal (vakantie) | 4x/uur (zomer, kerst) |
Avond (werkdagen) | 2-4x/uur |
Avond (weekend) | 2x/uur |
Zaterdag | 2-6x/uur |
Zaterdag (vakantie) | 2-4x/uur (zomer) |
Zondag | 2x/uur |
Vragen? Zie onze OV Vraagbaak |
---|
Lijn 4 rijdt van station Amersfoort via Hoogland naar de wijk Kattenbroek in Amersfoort.
Dienstregeling
- In de ochtendspits en van 14.00 tot 19.00 uur wordt 6x/uur gereden.
- Zaterdags wordt van 13.00 tot 16.00 uur 6x/uur gereden.
- In de zomer- en kerstvakantie wordt in de ochtendspits en op doordeweekse middagen 4x/uur in plaats van 6x/uur gereden.
- In de zomervakantie wordt op zaterdagmiddag 4x/uur gereden.
Route
Halte | ||
Amersfoort, Centraal Station | ||
Amersfoort, Snouckaertlaan | ||
Amersfoort, Stadhuis | ||
Amersfoort, Eemplein | ||
Amersfoort, Brabantsestraat | ||
Amersfoort, Kwekersweg | ||
Amersfoort, Iskanderpad | ||
Amersfoort, Elly Takmanstraat | ||
Hoogland, Molenweg | ||
Hoogland, De Bik | ||
Hoogland, Tolick | ||
Hoogland, Esdoornlaan | ||
Hoogland, Kerklaan | ||
Amersfoort, De Ontmoeting | ||
Amersfoort, Het Duin | ||
Amersfoort, Het Masker | ||
Amersfoort, Morielje | ||
Amersfoort, Bovist | ||
Amersfoort, Spanderswoud | ||
Amersfoort, Steenbes | ||
Geschiedenis
Met ingang van 10 december 2017 werd lijn X4 weer hernoemd naar lijn 4 aangezien er geen snellere variant bestaat. Op zaterdagmiddagen in de kerstvakantie bleef voortaan 6x/uur gereden worden. Per [[Dienstregeling concessie Provincie Utrecht 2019|9 december 2018 werd in de spitsuren en op zaterdagmiddag de frequentie verlaagd van 6x/uur naar 4x/uur. Op maandag t/m vrijdag werd naar Kattenbroek voortaan een half uur langer om het kwartier gereden. 's Avonds en op zondag gingen alle ritten 10 minuten eerder rijden met uitzondering van de laatste rit. Op de zondagavond reden de twee laatste ritten voortaan vanaf halte Iskanderpad nog door naar het centraal station.