Lijn 20 Mol Station - Tessenderlo Broederschool
LET OP! Deze pagina is al aangepast aan de nieuwe dienstregeling, die geldt vanaf 30 juni 2024. Voor informatie over de huidige dienstregeling zie het kopje geschiedenis of de website van de vervoerder. |
Let op! Deze pagina over niet-Nederlands openbaar vervoer is mogelijk niet actueel. Raadpleeg de website van de vervoerder voor de meest recente informatie.
Buslijn 20 in België | |
Vervoerder(s) | De Lijn |
Concessie | Limburg (België) |
Lijnsoort | Streekbus |
Materieel | Mercedes-Benz Citaro |
Frequenties
| |
Spits | 1-2x/uur |
Spits (vakantie) | 5x/dag |
Dal | 6x/woensdag |
Dal (vakantie) | 1x/woensdag |
Avond | rijdt niet |
Zaterdag | rijdt niet |
Zondag | rijdt niet |
Vragen? Zie onze OV Vraagbaak |
---|
Lijn 20 rijdt van Mol via Meerhout, Gestel en Genendijk naar Tessenderlo.
Dienstregeling
- Er rijdt een retourrit tussen de Lidwina Stichting en Mol Station en een retourrit tussen de SCK Europaschool en Mol Station.
- Er rijdt één rit tussen Geel en Tessenderlo en één rit tussen Mol en Klein-Vorst. De rest van de ritten rijdt tussen Mol en Tessenderlo.
- In de vakanties wordt de dienstregeling uitgedund. De retourritten in Mol blijven bestaan net als de rit van en naar Klein-Vorst en een enkele rit tussen Mol en Tessenderlo.
- Op woensdag rijdt er een aantal ritten rond het middaguur in plaats van in de middagspits. Er rijden dan meer ritten tussen Tessenderlo en Geel.
Route
Halte | ||
Mol, Lidwina Stichting 1 | ||
Mol, Lidwina Stichting 2 | ||
Mol, Lidwina Stichting 3 | ||
Mol, SCK Europaschool | ||
Millegem, Kerk | ||
Mol, De Rooy | ||
Mol, Nijverheidsstraat | ||
Mol, Hangarstraat | ||
Mol, Station | ||
Mol, Station | ||
Mol, Gasthuis | ||
Mol, College | ||
Mol, Gemeenschapsschool | ||
Mol, Bergstraat | ||
Mol, Rozenbergschool | ||
Mol, Laar | ||
Mol, Kerk | ||
Mol, TISP | ||
Mol, Volmolenbaan | ||
Mol, Schriek | ||
Meerhout, Grees | ||
Balen, Weg naar Hulsen | ||
Meerhout, Lil | ||
Meerhout, Molsebaan | ||
Meerhout, Watermolen | ||
Geel, Station | ||
Geel, Stadspark | ||
Geel, Markt | ||
Geel, Pastoor Van Neylenstraat | ||
Geel, Nieuwstraat | ||
Geel, AZ Sint-Dimpna | ||
Geel, Diestseweg | ||
Geel, Brukel | ||
Geel, Seppendijk | ||
Winkelom, Punt | ||
Geel, Tessenderloseweg | ||
Geel, Stedelijke Werkplaats | ||
Zittaart, Djepstraat | ||
Zittaart, Bredestraat | ||
Zittaart, Kluterstraat | ||
Zittaart, Kruispunt | ||
Zittaart, Smid | ||
Meerhout, Kabien | ||
Meerhout, Oude Vorstsebaan | ||
Meerhout, Markt Dorp | ||
Meerhout, Bergstraat | ||
Meerhout, Weg op Olmen | ||
Meerhout, Halveweg | ||
Meerhout, Schaffenberg | ||
Meerhout, Gestel Kerk | ||
Meerhout, Huis Dams | ||
Meerhout, Hepmansbossen | ||
Kwaadmechelen, Zwartenbroek | ||
Genendijk, Kerk | ||
Tessenderlo, Weg op Vorst | ||
Tessenderlo, Garage De Lijn | ||
Tessenderlo, Groenstraat | ||
Tessenderlo, Rode Heide | ||
70px | Tessenderlo, Broederschool | |
Tessenderlo, Kerk | ||
Tessenderlo, Broederschool | ||
Tessenderlo, Rode Heide | ||
Tessenderlo, Groenstraat | ||
Tessenderlo, Rijt | ||
Tessenderlo, Baalbergstraat | ||
Tessenderlo, Baal | ||
Klein-Vorst, Kerk |
Geschiedenis
Het is onbekend wanneer deze lijn is ontstaan.
Op 30 oktober 2017 verviel de routevariant naar de Campus Russelberg in Tessenderlo.
Halte | ||
Tessenderlo, Kerk | ||
Tessenderlo, Campus Russelberg |