Lijn 99s Antwerpen Van Eedenplein - Hamme Tweebruggenplein
Versie door Regenmaker (overleg | bijdragen) op 20 mrt 2018 om 08:32 (Wijzigingen door Etienne (Overleg) hersteld tot de laatste versie door Regenmaker)
Let op! Deze pagina over niet-Nederlands openbaar vervoer is mogelijk niet actueel. Raadpleeg de website van de vervoerder voor de meest recente informatie.
Snelbuslijn 99s in België | |
Vervoerder(s) | De Lijn |
Concessie | Oost-Vlaanderen |
Lijnsoort | Streekbus |
Materieel | Onbekend |
Frequenties
| |
Spits | 1-2x/uur |
Dal | 1x/uur |
Avond | rijdt niet |
Zaterdag | rijdt niet |
Zondag | rijdt niet |
Vragen? Zie onze OV Vraagbaak |
---|
Lijn 99s rijdt van Antwerpen via Burcht, Kruibeke, Bazel, Steendorp, Temse, Tielrode en Elversele naar Hamme.
Dienstregeling
- In de spitsrichting rijden er enkele extra ritten.
- In het weekend en gedurende de avonduren kan er gebruik gemaakt worden van lijn 99.
Route
Halte | ||
Antwerpen, Van Eedenplein | ||
Antwerpen, Halewijn | ||
Burcht, Kaai | ||
Burcht, Kerkplein | ||
Burcht, Kampstraat | ||
Kruibeke, Scheldelei | ||
Kruibeke, Dorp | ||
Bazel, Dorp | ||
Steendorp, Hemelrijkstraat | ||
Steendorp, Sterstraat | ||
Temse, Prinsenlaan | ||
Temse, Vrijheidstraat | ||
Temse, Gasthuisstraat | ||
Temse, Schoolstraat | ||
Temse, Tinelplaats | ||
Temse, Sint-Amelbergalaan | ||
Temse, Benoitstraat | ||
Tielrode, Huis Ten Halven | ||
Tielrode, Ruisstraat | ||
Tielrode, Molenstraat | ||
Tielrode, Kerkstraat | ||
Tielrode, Hofstraat | ||
Tielrode, Appelsvoorde | ||
Elversele, Legen Heirweg | ||
Elversele, Burggravestraat | ||
Elversele, Duivenhoek | ||
Hamme, Roodkruisstraat | ||
Hamme, Tweebruggenplein |