Lijn 177 Valkenswaard E.M.A. - Son Gentiaan
Voormalige buslijn 177 | |
Vervoerder(s) | EMA, BBA |
Regio | Zuidoost-Brabant |
Lijnsoort | Streekbus |
Materieel | Onbekend |
Periode | 31 mei 1981 t/m 22 mei 1982 |
Voorganger(s) | 77 |
Opvolger(s) | 177 |
Frequenties
| |
Spits | 1x/uur |
Dal | 1x/uur |
Avond | 1x/uur |
Zaterdag | 1x/uur |
Zondag | 1x/uur |
Lijn 177 reed van de EMA Garage naar Dommelen en via Valkenswaard Gegraaf naar Waalre en Aalst, Eindhoven (Station) naar Son en Breugel. De ritten werden gezamelijk uitgevoerd door EMA en BBA.
Route
De routestrip is incompleet
Halte | ||
Valkenswaard, E.M.A. | ||
Dommelen, Schepelwei | ||
Valkenswaard, Gegraaf | ||
Waalre, Bejaardencentum | ||
Aalst, Eeckenrode | ||
Aalst, Voldijn | ||
Eindhoven, Station | ||
Eindhoven, Churchilllaan | ||
Son, Raadhuisplein | ||
Breugel, Piet Heinlaan | ||
Son, Gentiaan |