Lijn 593 Oldenzaal Station - De Lutte Rooms Katholieke Kerk
Versie door Regenmaker (overleg | bijdragen) op 19 mrt 2017 om 19:44
Buurtbuslijn 593 | |
Vervoerder(s) | Twents (Syntus) |
Concessie | Regio Twente |
Lijnsoort | Buurtbus |
Vereniging | De Lutte |
Materieel | Mercedes-Benz Sprinter |
Rijdt sinds | 13 december 2015 |
Voorganger(s) | 593 |
Frequenties
| |
Spits | 2x/uur (ochtend) 1x/uur (middag) |
Dal | 1x/uur |
Avond | 1x/uur (tot 20.:00) |
Zaterdag | 1x/uur |
Zondag | rijdt niet |
Vragen? Zie onze OV Vraagbaak |
---|
Lijn 593 rijdt van Oldenzaal naar De Lutte.
Route
Halte | ||
Oldenzaal, Station | ||
Oldenzaal, Ziekenhuis | ||
Oldenzaal, Ganzenmarkt | ||
Oldenzaal, De Molenkamp | ||
Oldenzaal, Kalheupinklaan | ||
De Lutte, De Grote Zwaan | ||
De Lutte, Hanhofweg | ||
De Lutte, Sporthal | ||
De Lutte, Spechtstraat | ||
De Lutte, Leeuwerikstraat | ||
De Lutte, Rooms Katholieke Kerk | ||
Geschiedenis
Op 13 december 2015 werd de route in De Lutte aangepast en werd in Oldenzaal de halte Ziekenhuis toegevoegd.