Lijn 107 Gouda Station - Utrecht CS Jaarbeurszijde
Buslijn 107 | |
Vervoerder(s) | (Pouw Vervoer i.o.v.) Syntus |
Concessie | Provincie Utrecht |
Lijnsoort | Streekbus |
Materieel | Setra S 415 LE Business |
Rijdt sinds | 9 december 2012 |
Voorganger(s) | 180 |
Frequenties
| |
Spits | 2-8x/uur |
Spits (vakantie) | 2x/uur |
Dal | 2-8x/uur |
Dal (vakantie) | 2x/uur |
Avond (werkdagen) | 1-6x/uur |
Zaterdag | 2x/uur |
Zaterdagavond | 1-2x/uur |
Zondag | 1x/uur |
Zondagavond | 1x/uur |
Vragen? Zie onze OV Vraagbaak |
---|
Lijn 107 rijdt van Gouda via Haastrecht, Oudewater, Willeskop, Montfoort, Heeswijk, Achthoven en De Meern naar Utrecht.
Dienstregeling
- In de ochtendspits wordt deels 4x/uur tussen Gouda en Montfoort gereden.
- In de ochtendspits ri. Utrecht en de avondspits vanuit Utrecht wordt 8x/uur gereden. Hiervan rijden twee ritten naar Oudewater, twee naar Gouda en vier tot Montfoort.
- In de tegenspitsrichting wordt 4x/uur in een onregelmatige frequentie gereden. Er komen dan twee ritten uit Gouda, één uit Oudewater en één uit Montfoort.
- 's Ochtends voor 7.00 uur wordt richting Gouda vanaf halte Montfoort, Keizerrijk gereden.
- Tussen 19.00 en 20.00 uur wordt vanuit Utrecht nog 6x/uur gereden, daarna tot 20.30 uur 4x/uur.
- Na 21.00 uur wordt 1x/uur Utrecht - Gouda en 1x/uur Utrecht - Oudewater gereden.
Route
Halte | ||
Gouda, Station | ||
Gouda, Tiendewegbrug | ||
Gouda, Doelenbrug | ||
Gouda, Stolwijkersluis | ||
Haastrecht, Waaiersluis | ||
Haastrecht, Neerbos | ||
Haastrecht, Camping Streefland | ||
Haastrecht, Wilgenoord | ||
Haastrecht, Centrum | ||
Haastrecht, Kleine Betuwe | ||
Haastrecht, Brouwer De Koning | ||
Haastrecht, De Tempelhof | ||
Haastrecht, De Klomp | ||
Haastrecht, Hekendorp Veer | ||
Haastrecht, Rozendaalse Molen | ||
Haastrecht, Huis te Rozendaal | ||
Haastrecht, De Draak | ||
Oudewater, Vette Varken | ||
Oudewater, Witte Pannen | ||
Oudewater, Tramweg | ||
Oudewater, Molenwal | ||
Willeskop, Van Dam | ||
Willeskop, Platmanshoef | ||
Willeskop, Lekkerkerker | ||
Willeskop, De Schans | ||
Willeskop, Nieuw Kooilust | ||
Willeskop, Nieuweweg | ||
Willeskop, 't Hemeltje | ||
Montfoort, Groen | ||
Montfoort, Kasteelplein | ||
Montfoort, Heeswijkerpoort | ||
Montfoort, Keizerrijk | ||
Heeswijk, Snel | ||
Heeswijk, RBB | ||
Heeswijk, Achtersloot | ||
Achthoven, Slotlaan | ||
Achthoven, Achthoven | ||
Achthoven, 't Akkerhuis | ||
Achthoven, Stenenkamer | ||
De Meern, Reijerscop | ||
De Meern, Zuid | ||
De Meern, Laan 1954 | ||
De Meern, Oranjelaan | ||
De Meern, Meernbrug | ||
De Meern, De Meern Oost | ||
De Meern, Veldzigt | ||
De Meern, Strijkviertel | ||
Utrecht, Sportpark Rijnvliet | ||
Utrecht, Utrechtse Bazaar | ||
Utrecht, Papendorp Noord | ||
Utrecht, P+R Papendorp | ||
Utrecht, Kanaleneiland | ||
Utrecht, Koningin Wilhelminalaan | ||
Utrecht, CS Jaarbeurszijde |
Geschiedenis
Op 13 juli 2014 ging de zomerdienst van Connexxion in. Vanaf dat moment ging deze lijn over de busbaan langs sportpark Rijnvliet rijden, alwaar de nieuwe halte 'Sportpark Rijnvliet' werd bediend en de haltes 'Recreatieplas' en 'Proost en Brandt' werden opgeheven.
Met ingang van 11 december 2016 nam Syntus het vervoer over. De frequentie in de brede spits werd verhoogd naar 8x/uur waarbij de ritten tot Oudewater voortaan eindigden bij de halte Molenwal i.p.v. J.J. Vierbergenweg. Vanaf 5 maart 2017 werd de halte De Meern, Veldzigt toegevoegd. De ritten tussen 5.20 en 7.20 uur vanuit Montfoort naar Gouda gingen voortaan vanaf halte Keizerrijk rijden. Op zondag reed de laatste rit uit Gouda voortaan door tot deze halte.
Voormalige route(s)
Voormalige route in de Meern (t/m 12 juli 2014)
Halte | ||
De Meern, Strijkviertel | ||
De Meern, Recreatieplas | ||
De Meern, Proost en Brandt | ||
Utrecht, Utrechtse Bazaar |
Voormalige route in Oudewater (t/m 10 december 2016)
Halte | ||
Oudewater, J.J. Vierbergenweg | ||
Oudewater, Molenwal | ||
Willeskop, Van Dam |