Lijn 138 Maasland Viaduct - Den Haag Station Laan van NOI
Versie door Etienne (overleg | bijdragen) op 16 nov 2014 om 16:18 (Nieuwe pagina aangemaakt met '{{VLijnInfo |lijnnr=138 |vervoerder=Connexxion |regio=Rotterdam |lijnsoort=Spitsbus |formule=Westland Express |frequentie_spits=2x/uur }} '''Lijn 138''' reed va...')
Voormalige buslijn 138 | |
Vervoerder(s) | Connexxion |
Regio | Rotterdam |
Lijnsoort | Spitsbus |
Formule | Westland Express |
Materieel | Onbekend |
Periode | Onbekend |
Frequenties
| |
Spits | 2x/uur |
Dal | reed niet |
Avond | reed niet |
Zaterdag | reed niet |
Zondag | reed niet |
Lijn 138 reed van Maasland via Maassluis, De Lier en Rijswijk naar Den Haag.
In de ochtendspits reden de ritten richting Den Haag via de Plaspoelpolder en de Binckhorst en in de middagspits deden de ritten richting Maasland dit.
Route
Route is niet compleet
Halte | ||
Maasland, Viaduct | ||
Maassluis, Mgr. W.M. Bekkerslaan | ||
Maassluis, Uiverlaan | ||
Maassluis, Station West | ||
Maassluis, Stellingmolen | ||
Maassluis, DTO/Coldenhove (t/m 1 juli 2000) | ||
De Lier, Burg. Crezeelaan | ||
Rijswijk, Patentlaan | ||
Den Haag, Maanplein | ||
Den Haag, Pr. Marijkestraat | ||
Den Haag, Stuyvesantstraat | ||
Den Haag, Station Laan van NOI |