Lijn 104 Hilversum NS - Nieuw-Loosdrecht Prinses Margrietstraat
Voormalige buslijn 104 | |
Vervoerder(s) | Connexxion |
Concessie | Gooi- en Vechtstreek (2005-2011) |
Lijnsoort | Streekbus |
Materieel | MAN Lion's City T |
Periode | 11 december 2005 t/m 16 juli 2011 |
Voorganger(s) | 4, 5, 6, 8 |
Opvolger(s) | 104 |
Frequenties
| |
Spits | 2x/uur |
Dal | 2x/uur |
Avond | 1x/uur |
Koopavond | 1-2x/uur (donderdag) |
Zaterdag | 2x/uur |
Zondag | 2x/uur |
Lijn 104 reed van Hilversum naar Nieuw-Loosdrecht.
Dienstregeling
- Tussen 06:00 en 13:35 uur reed de bus richting Nieuw-Loosdrecht via het Zorghotel Zonnestraal en tussen 14:20 en 00:20 uur reed de bus richting Hilversum via het Zorghotel Zonnestraal.
Route
Halte | ||
Hilversum, Station | ||
Hilversum, Schapenkamp | ||
Hilversum, Hollandselaan | ||
Hilversum, Diependaalse Drift | ||
Hilversum, Vermeerlaan | ||
Hilversum, Egelantierstraat | ||
Hilversum, Neuweg | ||
Hilversum, Eikbosserstraat | ||
Hilversum, Rozenstraat | ||
Hilversum, Hilvertsweg | ||
Hilversum, Carolushuis | ||
Hilversum, Kastanjelaan | ||
Hilversum, Goudenregenlaan | ||
Hilversum, J.H. Meijerstraat | ||
Hilversum, Cornelis Evertsenstraat | ||
Hilversum, Kolhornseweg | ||
Hilversum, Chatham | ||
Hilversum, Karel Doormanlaan | ||
Hilversum, Zuiderheide | ||
Hilversum, Pnielkerk | ||
Hilversum, Van Ghentlaan | ||
Hilversum, Loosdrechtse Bos | ||
Hilversum, Zonnestraal | ||
Hilversum, Loosdrechtse Bos | ||
Hilversum, Van Ghentlaan | ||
Nieuw-Loosdrecht, Gemeentehuis | ||
Nieuw-Loosdrecht, Oude Molenmeent | ||
Nieuw-Loosdrecht, Sint Annepad | ||
Nieuw-Loosdrecht, Laan van Eikenrode | ||
Nieuw-Loosdrecht, Acacialaan | ||
Nieuw-Loosdrecht, Berkenlaan | ||
Nieuw-Loosdrecht, Bremlaan | ||
Nieuw-Loosdrecht, Protestants Christelijke School | ||
Nieuw-Loosdrecht, Nieuw-Loosdrechtsedijk | ||
Nieuw-Loosdrecht, Schakel | ||
Nieuw-Loosdrecht, Jol | ||
Nieuw-Loosdrecht, Regenboog | ||
Nieuw-Loosdrecht, Prinses Margrietstraat | ||
Geschiedenis
Bij aanvang van de eerste concessie Gooi- en Vechtstreek op 11 december 2005 werd een geheel nieuw lijnennet geïntroduceerd. Lijn 104 nam de trajectdelen van de lijnen 4, 5, 6 en 8 over. Lijn 104 ging de gehele week overdag elk half uur rijden en in de avonduren 1x/uur. De lus via het Ziekenhuis Zonnestraal werd destijds in beide richtingen bereden.
Vanaf 9 december 2007 ging de lijn voortaan door het Loosdrechtse Bos rijden, zodat de loopafstanden naar de instellingen van Zorghotel Zonnestraal verkort werden.
Bij aanvang van de volgende concessie Gooi- en Vechtstreek op 17 juli 2011 kreeg lijn 104 een ietwat gewijzigde route en werd voortaan in Hilversum via het Centrum gereden in plaats van buitenom. Zonnestraal werd sindsdien minder frequent bediend.