Lijn 600 Nunspeet Station - Zwolle Deltion Campus
Versie door Regenmaker (overleg | bijdragen) op 9 aug 2017 om 10:18 (Nieuwe pagina aangemaakt met '{{LijnInfo |lijnnr=600 |vervoerder=Syntus |concessie=Veluwe (2011-2020) |lijnsoort=Schoolbus |periode=4 september 2017 |voorganger=''geen'' |frequentie_spits=1x...')
Buslijn 600 | |
Vervoerder(s) | Syntus |
Concessie | Veluwe |
Lijnsoort | Schoolbus |
Materieel | Onbekend |
Rijdt sinds | 4 september 2017 |
Voorganger(s) | geen |
Frequenties
| |
Spits | 1x/dag (ri. Zwolle) |
Spits (vakantie) | rijdt niet |
Dal | rijdt niet |
Avond | rijdt niet |
Zaterdag | rijdt niet |
Zondag | rijdt niet |
Vragen? Zie onze OV Vraagbaak |
---|
Lijn 600 rijdt van Nunspeet via Doornspijk, Elburg, Oldebroek en Wezep naar Zwolle Deltion Campus.
Dienstregeling
- In de ochtendspits buiten de vakanties rijdt er één rit van Nunspeet naar Zwolle.
Route
Halte | ||
↓ | Nunspeet, Station | |
Nunspeet, Centrum | ||
Nunspeet, De Sparrenhorst | ||
Nunspeet, Oosterlaan | ||
Nunspeet, Oenenburgweg | ||
Nunspeet, Elburgerweg | ||
Doornspijk, Centrum | ||
Doornspijk, Begraafplaats | ||
Elburg, Molendorp | ||
Elburg, Het Nieuwe Feithenhof | ||
Elburg, Centrum | ||
Elburg, Hellenbeekstraat | ||
Elburg, Coragestraat | ||
Elburg, Klaverplein | ||
Elburg, Zilverschoon | ||
Elburg, Eperweg | ||
Oldebroek, Rustenburgsweg | ||
Oldebroek, Centrum | ||
Oldebroek, Café 't Wissel | ||
Oldebroek, De Molen | ||
Oldebroek, Verlengde Looweg | ||
Oldebroek, Hogenbrinkweg | ||
Wezep, A28/IJsselvliedt | ||
↓ | Zwolle, Deltion Campus |
Geschiedenis
Op 4 september 2017 gingen er drie nieuwe scholierenlijnen naar het Deltion Campus in Zwolle rijden om de reguliere bussen te ontlasten. De nieuwe lijn vanaf Nunspeet naar Zwolle Deltion Campus was hier onderdeel van.