Lijn 47 Sneek Busstation/NS - Blauwhuis
Voormalige buslijn 47 | |
Vervoerder(s) | ZWH (... - 1974), FRAM (1974 - ...) |
Regio | Zuidwest-Friesland |
Lijnsoort | Streekbus |
Materieel | Onbekend |
Periode | iig. 1974 |
Frequenties
| |
Spits | 1x/uur |
Dal | 1x/2 uur |
Avond | reed niet |
Zaterdag | 1x/2 uur |
Zondag | 4x/dag |
Lijn 47 reed tussen Sneek via IJlst, Abbega, Niezijl en Westhem naar Blauwhuis.
Dienstregeling
- Tussen IJlst en Blauwhuis reden van maandag t/m zaterdag slechts zes ritten.
- Op zondag reden vier ritten alleen Sneek - IJlst v.v.
Route
Halte | ||
Sneek, Station | ||
IJlst, Brug | ||
Niezijl, Niezijl | ||
Niezijl, Piekemeer | ||
Abbega, Hoek | ||
Westhem, De Kat | ||
Blauwhuis, Blauwhuis |
Geschiedenis
Het is onbekend wanneer deze lijn is ontstaan.
In 1974 werden de aandelen van de Autobedrijf "De Zuidwesthoek" verkocht aan de NS. De dochteronderneming FRAM nam op die datum de exploitatie van het lijnennet en de (meeste van de) bussen in de Friese zuidwesthoek over. De dienstregeling bleef hierbij ongewijzigd gehandhaafd.