Lijn 14/1 Chevron Monument - Manhay Athénée
Let op! Deze pagina over niet-Nederlands openbaar vervoer is mogelijk niet actueel. Raadpleeg de website van de vervoerder voor de meest recente informatie.
Buslijn 14/1 in België | |
Vervoerder(s) | Satracom i.o.v. TEC |
Concessie | Namur-Luxembourg |
Lijnsoort | Schoolbus |
Materieel | Onbekend |
Frequenties
| |
Spits | 2x/dag |
Spits (vakantie) | rijdt niet |
Dal | 2x/woensdag |
Dal (vakantie) | rijdt niet |
Avond | rijdt niet |
Zaterdag | rijdt niet |
Zondag | rijdt niet |
Vragen? Zie onze OV Vraagbaak |
---|
Lijn 14/1 rijdt van Chevron via Werbomont, Ernonheid, Bosson, Harre en Fays naar Manhay.
Route
Halte | ||
Chevron, Monument | ||
Chevron, Neuville | ||
Oufny, Chapelle | ||
Chevron, La Platte | ||
Werbomont, Place Captaine Lespagnard | ||
Werbomont, Route de Hamoir | ||
Ernonheid, Village | ||
Bosson, Route de Ernonheid | ||
Bosson, Chemin de Burnontige | ||
Bosson, Eglise | ||
Grand-Trixhe, Carrefour | ||
Werbomont, Route de Hamoir | ||
Werbomont, Route de Bastogne | ||
Werbomont, Contrôle Technique | ||
Champ de Harre, Grand Route no. 35 | ||
Champ de Harre, Route de Fays no. 3 | ||
Harre, La Fange no. 1 | ||
Harre, La Fange no. 49 | ||
Harre, Ferme | ||
Fays, Saint-Antoine | ||
Fays, Centre | ||
Harre, Moulin de Harre | ||
Harre, Eglise | ||
Harre, Rue de l'Eglise no. 28 | ||
Harre, Rue du Châtaignier | ||
Harre, Massotte no. 1 | ||
Chêne-al-Pierre, Maison Latour | ||
Chêne-al-Pierre, Eglise | ||
Chêne-al-Pierre, Chemin de Gotale | ||
Chêne-al-Pierre, Station | ||
Chêne-al-Pierre, Route de Liège no. 1 | ||
Manhay, Garage | ||
Manhay, Rue en Pierreux no. 21 | ||
Manhay, Scierie | ||
Manhay, Carrefour | ||
Manhay, Route de Vaux-Chavanne | ||
Manhay, Dépôt TEC | ||
Manhay, Route de Vaux-Chêne | ||
Manhay, Athénée |