Lijn 151 Gorinchem Station - Alblasserdam Van Eesterensingel
Voormalige buslijn 151 | |
Vervoerder(s) | ZWN-Groep |
Regio | Drechtsteden, Alblasserwaard en Vijfheerenlanden |
Lijnsoort | Streekbus |
Materieel | Onbekend |
Periode | iig. 1995 |
Frequenties
| |
Spits | 0-2x/uur |
Dal | 1x/2 uur |
Avond | reed niet |
Zaterdag | 1x/2 uur |
Zondag | reed niet |
Lijn 151 reed van Gorinchem via Schelluinen, Giessenburg, Giessen-Oudekerk, Brandwijk, Molenaarsgraaf, Bleskensgraaf en Oud Alblas naar Alblasserdam.
Dienstregeling
- De eerste drie ritten richting Alblasserdam begonnen in Goudriaan resp. Ottoland en de laatste drie ritten uit Alblasserdam reden naar Goudriaan.
- In de ochtendspits reed één rit verder naar de Scholen in Gorinchem.
Route
Halte | ||
↑ | Gorinchem, Viaduct A15/Scholen | |
Gorinchem | Gorinchem | |
Gorinchem, Beatrixziekenhuis | ||
Schelluinen, Schelluinen | ||
Giessenburg, N.H. Kerk | ||
Giessen-Oudekerk, De Oude School | ||
Goudriaan, Café Het Raadhuis | ||
Ottoland, N.H. Kerk | ||
Brandwijk, Vuilendam | ||
Molenaarsgraaf, Dorp | ||
Bleskensgraaf, Provincialeweg | ||
Oud Alblas, Dorp | ||
Alblasserdam, Dam | ||
Alblasserdam, Van Eesterensingel |
Geschiedenis
Het verloop van deze lijn is onbekend.