Lijn 3 Breskens Veerhaven - Knokke Station
Voormalige buslijn 3 | |
Vervoerder(s) | ZWN |
Regio | Zeeuws-Vlaanderen |
Lijnsoort | Streekbus |
Materieel | Onbekend |
Periode | Onbekend |
Frequenties
| |
Spits | 1x/uur |
Dal | 1x/uur |
Avond | 1x/uur |
Zaterdag | 1x/uur |
Zondag | 1x/2 uur |
Lijn 3 reed van Breskens via Groede, Nieuwvliet, Zuidzande, Oostburg, Draaibrug, Sluis en Westkapelle (B) naar Knokke (B).
Dienstregeling
- Over het algemeen werd tussen Breskens en Oostburg maar 1x per 2 uur gereden.
Route
Route is niet compleet
Halte | ||
Breskens, Veerhaven | ||
Breskens, Boulevard | ||
Groede, Vijver | ||
Nieuwvliet, Dorp | ||
Zuidzande, Markt | ||
Oostburg, Gemeentehuis | ||
Oostburg, Ziekenhuis | ||
Draaibrug, Draaibrug | ||
Sluis, Ridderstraat | ||
Sluis, Sint Annastraat | ||
Sint Anna ter Muiden, Sint Anna ter Muiden | ||
Westkapelle (B), Westkapelle | ||
Knokke (B), Station |
Geschiedenis
Het is onbekend wanneer deze lijn is ontstaan.
In de dienstregeling 1978/1979 werd van maandag t/m zaterdag overdag 1x/uur gereden tussen Breskens en Sluis en reed 1x per 2 uur een rit verder naar Knokke, in de zomermaanden werd hier ook 1x/uur gereden. Op zondag werd 1x per 2 uur het hele traject gereden. In de avonduren vertrokken de laatste ritten rond 20:30, daarna reden enkele ritten van lijn 2 via Zuidzande en Sluis.