Lijn 2 Utrecht, CS Centrumzijde - Museumkwartier
LET OP! Deze pagina is al aangepast aan de nieuwe dienstregeling, die geldt vanaf 1 juli 2024. Voor informatie over de huidige dienstregeling zie het kopje geschiedenis of de website van de vervoerder. |
Buslijn 2 | |
Vervoerder(s) | U-OV (Qbuzz) |
Concessie | Regio Utrecht |
Lijnsoort | Stadsbus |
Stadsdienst | Utrecht |
Materieel | Optare Solo (elektrisch) |
Rijdt sinds | 31 mei 2003 |
Voorganger(s) | 2 |
Frequenties
| |
Spits | 4x/uur |
Spits (vakantie) | 4x/uur (zomer) |
Dal | 4x/uur |
Avond | 4x/uur |
Avond (vakantie) | 2x/uur (zomer) |
Zaterdag | 2-6x/uur |
Zaterdag (vakantie) | 2-4x/uur (zomer) |
Zondag | 2-4x/uur |
Zondag (vakantie) | 2x/uur |
Vragen? Zie onze OV Vraagbaak |
---|
Lijn 2 rijdt van station Utrecht Centraal een lusroute via het Centrum, het Museumkwartier en de Singels.
De lijn wordt ook wel aangeduid als Ringlijn Museumkwartier.
Route
Halte | ||
Utrecht, CS Jaarbeursplein | ||
Utrecht, Vredenburg | ||
Utrecht, Neude | ||
Utrecht, Janskerkhof | ||
Utrecht, Domplein | ||
Utrecht, Hamburgerstraat | ||
Utrecht, Catharijneconvent | ||
Utrecht, Universiteitsmuseum | ||
Utrecht, Centraal Museum | ||
Utrecht, Tolsteegbrug | ||
↓ | Utrecht, CS Jaarbeurszijde (Alleen uitstappen) | |
Utrecht, CS Jaarbeursplein |
Geschiedenis
Tot 31 mei 2003 reed lijn 2 nog van het Centraal Station naar de wijk Kanaleneiland via het centrum.
Vanaf genoemde datum ging lijn 2 een lusroute door het centrum rijden, de bediening van Kanaleneiland werd overgenomen door lijn 29.
Op 8 december 2013 werd de exploitatie overgenomen door Qbuzz, omdat deze vervoerder de aanbesteding van de Regio Utrecht had gewonnen. De diensten worden gereden onder de naam U-OV.
De frequentie werd in de spitsuren verhoogd naar 6x/uur en op het Vredenburg werd een nieuwe gelijknamige halte in gebruik genomen.
Op een onbekend moment, ergens in 2015, vervielen de halten Willemsviaduct en Moreelsepark/HC. Met ingang van 2 juli 2016 werd de frequentie in de spits buiten de vakanties verlaagd naar 4x/uur en werd op de vroege zaterdagochtend nog maar 2x/uur gereden. Ook verhuisde het eindpunt naar het Jaarbeursplein. Doordat via de Dichtersbaan gereden ging worden vervielen de haltes Hoogh Boulandt en Nicolaas Beetsstraat.