Lijn 16 Dordrecht Centraal Station - Alblasserdam Rijnstraat
Buslijn 16 | |
Vervoerder(s) | Arriva |
Concessie | DAV-gebied |
Lijnsoort | Streekbus |
Materieel | VDL Berkhof Ambassador |
Frequenties
| |
Spits | 4x/uur |
Spits (vakantie) | 2x/uur (zomer en kerst) |
Dal | 4x/uur |
Dal (vakantie) | 2x/uur (zomer en kerst) |
Avond | 1x/uur |
Zaterdag | 2x/uur |
Zondag | 1x/uur |
Vragen? Zie onze OV Vraagbaak |
---|
Lijn 16 rijdt van station Dordrecht via Ziekenhuis Dordwijk naar Papendrecht en vervolgens vanaf knooppunthalte Viaduct N3 via de HOV-baan naar Alblasserdam.
Dienstregeling
- In de ochtendspits rijden twee ritten van station Dordrecht naar het Leerpark en terug. Deze ritten werden voorheen gereden onder lijnnummer 9.
- Van maandag tot en met zaterdag beginnen enkele vroege ritten in de richting Dordrecht bij halte Alblasserdam Hoogendijk. Op zaterdagmiddag eindigt hier een rit vanuit Dordrecht.
Route
Halte | ||
Dordrecht, Centraal Station | ||
Dordrecht, Transvaalstraat | ||
Dordrecht, Eemsteynplein | ||
Dordrecht, Professor Waterinklaan | ||
Dordrecht, Leerpark | ||
Dordrecht, Ziekenhuis Dordwijk | ||
Papendrecht, Viaduct N3 West | ||
Papendrecht, Kennedylaan | ||
Papendrecht, Politiebureau/LTS | ||
Papendrecht, Burgemeester Keijzerweg | ||
Alblasserdam, Hoogendijk | ||
Alblasserdam, Kelvinring | ||
Alblasserdam, Vinkenpolderweg | ||
Alblasserdam, Roemer Visscherstraat | ||
Alblasserdam, Mesdaglaan | ||
Alblasserdam, Nicolaas Beetsstraat | ||
Alblasserdam, Van Eesterensingel | ||
Alblasserdam, Makado | ||
Alblasserdam, Blokweerweg | ||
Alblasserdam, Abraham Kuyperstraat | ||
Alblasserdam, Van Hogendorpweg | ||
Alblasserdam, Scheldeplein | ||
Alblasserdam, Rijnstraat |