Lijn 652 Maastricht Busstation - Schimmert Oranjeplein
Voormalige belbuslijn 652 | |
Vervoerder(s) | Hermes |
Regio | Maastricht/Heuvelland |
Lijnsoort | Belbus |
Formule | Lijntaxi |
Materieel | Onbekend |
Periode | 1 juni 1997 t/m ... |
Voorganger(s) | 52 |
Frequenties
| |
Spits | 1x/dag |
Dal | reed niet |
Avond | 1x/2 uur |
Zaterdag | 0-1x/uur |
Zondag | 0-1x/uur |
Lijn 652 reed van Maastricht via Meerssen en Ulestraten naar Schimmert.
Route
Halte | ||
Maastricht, Busstation/NS | ||
Maastricht, Wilhelminasingel | ||
Maastricht, Markt | ||
Maastricht, Boschstraat | ||
Maastricht, Bosscherweg/Noorderbrug | ||
Maastricht, Meerssenerweg 71 | ||
Maastricht, Kemenadeplein | ||
Rothem, Kruispunt | ||
Rothem, Tussen de Bruggen | ||
Meerssen, Stationsstraat/Molenveldweg | ||
Meerssen, Stationsstraat | ||
Meerssen, Gasthuisstraat/Beekstraat | ||
Meerssen, Humcovenstraat 68 | ||
Ulestraten, Vliek | ||
Ulestraten, Berghem | ||
Ulestraten, Kerk | ||
Schimmert, Langstraat | ||
Schimmert, Hoofdstraat 112 | ||
Schimmert, Kerk | ||
Schimmert, Oranjeplein |
Geschiedenis
In de dienstregeling 1997/1998 kreeg lijn 52 gezelschap van een lijntaxi, deze kreeg het lijnnummer 652 en ging de minder rendabele ritten vervangen.
Van maandag t/m vrijdag reed de eerste rit 's ochtends als lijntaxi. Na 19:30, op zaterdagochtend, zaterdagavond en zondag de gehele dag werd altijd als lijntaxi gereden tussen Maastricht en Schimmert.