Lijn 643 's-Hertogenbosch Centraal Station - Boxtel Station
Buslijn 643 | |
Vervoerder(s) | Arriva |
Concessie | Oost-Brabant |
Lijnsoort | Schoolbus |
Materieel | VDL Citea |
Rijdt sinds | 14 december 2014 |
Voorganger(s) | geen |
Frequenties
| |
Spits | 1x/dag (per richting) |
Spits (vakantie) | rijdt niet |
Dal | rijdt niet |
Avond | rijdt niet |
Zaterdag | rijdt niet |
Zondag | rijdt niet |
Vragen? Zie onze OV Vraagbaak |
---|
Lijn 643 rijdt van 's-Hertogenbosch via Vught en Esch naar Boxtel.
Deze lijn rijdt in de ochtendspits uitsluitend naar 's-Hertogenbosch en in de middagspits uitsluitend naar Boxtel.
Route
Halte | ||
's-Hertogenbosch, Centraal Station | ||
's-Hertogenbosch, Leeghwaterlaan | ||
's-Hertogenbosch, Onderwijsboulevard | ||
's-Hertogenbosch, Koning Willem I College | ||
's-Hertogenbosch, Jeroen Bosch Ziekenhuis | ||
Vught, Willem de Rijkelaan | ||
Vught, Boslaan | ||
Vught, Snippenlaan | ||
Vught, Vijverbosweg | ||
Esch, Kollenberg | ||
Esch, Markt | ||
Esch, Leunisdijk | ||
Boxtel, Essche Heike | ||
Boxtel, Molenwijkseweg | ||
Boxtel, Parkweg | ||
Boxtel, De Ketting | ||
Boxtel, Dukaat | ||
Boxtel, Munsel | ||
Boxtel, Achterberghstraat | ||
Boxtel, Annastraat | ||
Boxtel, Station |
Geschiedenis
Met de overgang naar de nieuwe concessie Oost-Brabant per 14 december 2014 werd een nieuwe schoolbus geïntroduceerd tussen Boxtel en 's-Hertogenbosch ten behoeve van scholieren voor de Onderwijsboulevard te 's-Hertogenbosch.