Lijn 6 Amersfoort Station - Nunspeet Gemeentehuis
Voormalige buslijn 6 | |
Vervoerder(s) | VAD |
Regio | Veluwe |
Lijnsoort | Streekbus |
Materieel | Onbekend |
Periode | Onbekend |
Frequenties
| |
Spits | 0-1x/uur |
Dal | 0-1x/uur |
Avond | 0-1x/uur (tot 21:55) |
Zaterdag | 0-1x/uur |
Zondag | 1x/2 uur |
Lijn 6 reed van Amersfoort via Leusden, Barneveld, Kootwijkerbroek, Stroe, Garderen, Uddel, Elspeet en Vierhouten naar Nunspeet.
Over het hele traject werd slechts 1x per 2 uur gereden, van maandag t/m zaterdag overdag werd dit op de trajecten Amersfoort - Barneveld en Nunspeet - Elspeet aangevuld tot een uurdienst.
Route
Halte | ||
Amersfoort, Station | ||
Leusden, Hamersveld | ||
Stoutenburg, Stoutenburg | ||
Achterveld, Achterveld | ||
Barneveld, Station | ||
Kootwijkerbroek, Dorp | ||
Stroe, Dorp | ||
Wittenberg, Legerplaats | ||
Wittenberg, Wittenberg | ||
Garderen, Dorp | ||
Uddel, Uddelermeer | ||
Uddel, Dorp | ||
Elspeet, Hotel de Zwaan | ||
Vierhouten, Dorp | ||
Nunspeet, Legerplaats | ||
Nunspeet, Station | ||
Nunspeet, Gemeentehuis |