Lijn 667 Strijensas Kerkplein - Oud-Beijerland Scholengemeenschap
Buslijn 667 | |
Vervoerder(s) | TCR i.o.v. Arriva |
Concessie | Hoekse Waard - Goeree-Overflakkee |
Lijnsoort | Schoolbus |
Materieel | VDL Berkhof Ambassador |
Frequenties
| |
Spits | 1-3x/uur |
Spits (vakantie) | rijdt niet |
Dal | 1x/uur (vanaf 13.30) |
Dal (vakantie) | rijdt niet |
Avond | rijdt niet |
Zaterdag | rijdt niet |
Zondag | rijdt niet |
Vragen? Zie onze OV Vraagbaak |
---|
Lijn 667 rijdt van Strijensas via Strijen, De Klem, Numansdorp-Oudesluis, Klaaswaal, Greup en Stougjesdijk naar Oud-Beijerland.
In de ochtendspits rijdt één rit van Strijensas naar Oud-Beijerland Zinkweg. De tweede rit rijdt van Strijen tot Klaaswaal. De volgende twee ritten rijden van Strijen naar het scholengemeenschap in Oud-Beijerland. In de middag(spits) rijden vijf ritten in een uurdienst de gehele route vanaf Oud-Beijerland, maar slechts tot Strijen.
Route
Halte | ||
↓ | Strijensas, Kerkplein | |
Strijen, Steenplaats | ||
Strijen, Schelpweg | ||
Strijen, Julianastraat | ||
Strijen, Politiebureau | ||
Strijen, Nieuwestraat | ||
Strijen, Leeuwerikstraat | ||
De Klem, De Klem | ||
Numansdorp, Proeftuinlaan | ||
Numansdorp, Oudesluis | ||
Klaaswaal, Rijksstraatweg | ||
Klaaswaal, Molendijk | ||
Greup, Smitsweg | ||
Stougjesdijk, Blauwe Steenweg | ||
Stougjesdijk, Brabersweg | ||
Oud-Beijerland, Kwakscheweg | ||
Oud-Beijerland, Maseratilaan | ||
Oud-Beijerland, Rembrandstraat | ||
Oud-Beijerland, De Egmontshof | ||
Oud-Beijerland, Zinkweg | ||
Oud-Beijerland, Scholengemeenschap |