Lijn 653 Kreileroord Zuiderkwelweg - Schagen Station
LET OP! Deze pagina is al aangepast aan de nieuwe dienstregeling, die geldt vanaf 1 juli 2024. Voor informatie over de huidige dienstregeling zie het kopje geschiedenis of de website van de vervoerder. |
Buslijn 653 | |
Vervoerder(s) | Connexxion |
Concessie | Noord-Holland Noord |
Lijnsoort | Schoolbus |
Materieel | Onbekend |
Rijdt sinds | 14 december 2014 |
Voorganger(s) | 153, 253 |
Frequenties
| |
Spits | 2x/dag (spitsrichting) |
Spits (vakantie) | rijdt niet |
Dal | 1x/dag (ri. Middenmeer) |
Dal (vakantie) | rijdt niet |
Avond | rijdt niet |
Zaterdag | rijdt niet |
Zondag | rijdt niet |
Vragen? Zie onze OV Vraagbaak |
---|
Lijn 653 rijdt van Kreileroord via Wieringerwerf, Middenmeer, Kolhorn, Lutjebroek en Barsingerhorn naar Schagen.
In de ochtendspits rijden twee ritten van Kreileroord naar Schagen. In de middag rijden drie ritten van Schagen naar Middenmeer.
Route
Halte | ||
↓ | Kreileroord, Zuiderkwelweg | |
Wieringerwerf, Badweg | ||
Wieringerwerf, Ir. Krijnstraat | ||
Wieringerwerf, Brinkweg | ||
Wieringerwerf, Ing. Ovingestraat | ||
Wieringerwerf, Verbindingsweg | ||
Wieringerwerf, Oosterterp | ||
↑ | Middenmeer, Alkmaarseweg | |
Middenmeer, Breestraat | ||
Middenmeer, Winkelcentrum | ||
Kolhorn, Waardweg | ||
Kolhorn, Waardpolder | ||
Lutjewinkel, Mientweg | ||
Lutjewinkel, Plantsoendwarsstraat | ||
De Weere, Zoutkaag | ||
Barsingerhorn, Weidestraat | ||
Barsingerhorn, Mieldijk | ||
Barsingerhorn, Tram Abri | ||
Barsingerhorn, Lutjewallerweg | ||
Haringhuizen, Dorpsstraat | ||
Schagen, Crematorium | ||
Schagen, Noorderkwartier | ||
Schagen, Witte Paal | ||
Schagen, Muggenburg | ||
Schagen, Oude Slotstraat | ||
Schagen, Station |