Lijn 53 Jette Dielegem - Brussel Militair Hospitaal
Let op! Deze pagina over niet-Nederlands openbaar vervoer is mogelijk niet actueel. Raadpleeg de website van de vervoerder voor de meest recente informatie.
Buslijn 53 in België | |
Vervoerder(s) | MIVB |
Concessie | Brussels Hoofdstedelijk Gewest |
Lijnsoort | Stadsbus |
Materieel | Onbekend |
Rijdt sinds | Sinds 10 maart 2014 |
Voorganger(s) | lijn 53 |
Frequenties
| |
Spits | 6-8x/uur |
Spits (vakantie) | 6x/uur |
Dal | 4-5x/uur |
Dal (vakantie) | 3x/uur |
Avond | 3x/uur |
Zaterdag | 3-4x/uur |
Zondag | 3x/uur |
Vragen? Zie onze OV Vraagbaak |
---|
Lijn 53 rijdt van Dielegem via het UZ Brussel, Jette, Bockstael en De Wand naar het Militaire Ziekenhuis.
In de avonduren wordt alleen tussen het UZ Brussel en Mariëndaal gereden.
Route
Halte | ||
Jette, Dielegem (Dhielegem) | ||
Jette, Liebrecht | ||
Jette, Demunter | ||
Jette, Dikke Beuk / Heymbosch (Arbre-Ballon / Heymbosch) | ||
Jette, Brandweer / UZ Brussel (Pompiers-UZ Brussel) | ||
Jette, Laarbeek / UZ Brussel (Laerbeek-UZ Brussel) | ||
Jette, Bonaventure | ||
Jette, Crocq | ||
Brussel, Brugmann Ziekenhuis (Hôpital Brugmann) | ||
Jette, Lorge | ||
Jette, Station | ||
Jette, Kerkhof (Cimetière) | ||
Jette, G. de Greef | ||
Brussel, Duysburgh | ||
Brussel, Prins Leopold (Prince Leopold) | ||
Brussel, Jacobs Fontaine | ||
Brussel, Breesch | ||
Brussel, Bockstael | ||
Brussel, Station Bockstael (Gare de Bockstael) | ||
Brussel, Karel Bogaerd | ||
Brussel, Kunstenaars (Artistes) | ||
Brussel, Kadettenschool (École des Cadets) | ||
Brussel, Koninklijke Serres (Serres Royales) | ||
Brussel, De Wand | ||
Brussel, Pagoden (Pagodes) | ||
Brussel, Lange Bunder (Long Bonnier) | ||
Brussel, Versailles | ||
Brussel, Beizegem (Beyseghem) | ||
Brussel, Kruipweg | ||
Brussel, Zavelput | ||
Brussel, Peter Benoit | ||
Brussel, Mariëndaal (Val Maria) | ||
Brussel, Wimpelberg | ||
Brussel, Ferme Nos Pilifs | ||
Brussel, Militair Hospitaal (Hôpital Militaire) |
Geschiedenis
Op 10 maart 2014 werd de route in Jette gewijzigd. Voortaan ging de bus vanaf Bonaventura rechtstreeks naar het UZ Brussel rijden en vervolgens naar de wijk Dielegem, waar een nieuw eindpunt aangelegd werd.