Lijn 179 Alkmaar Station - Velsen-Noord Hoogovens
Voormalige buslijn 179 | |
Vervoerder(s) | NZH |
Regio | Noord-Holland Noord |
Lijnsoort | Snelbus |
Materieel | Onbekend |
Periode | Onbekend |
Frequenties
| |
Spits | 1x/uur |
Dal | 1x/uur |
Avond | reed niet |
Zaterdag | 1x/uur |
Zondag | reed niet |
Lijn 179 reed van Alkmaar via Heiloo, Limmen, Castricum, Heemskerk en Beverwijk naar Velsen-Noord.
In de daluren werd alleen tussen Beverwijk en Velsen gereden, net zoals de eerste en laatste rit.
Route
Halte | ||
Alkmaar, Station | ||
Alkmaar, Molenbuurt/Bergerbrug | ||
Alkmaar, Nassaulaan | ||
Alkmaar, Metiusgracht | ||
Alkmaar, Medisch Centrum Alkmaar | ||
Alkmaar, Vierstaten | ||
Heiloo, Slimpad | ||
Heiloo, Zevenhuizerlaan | ||
Limmen, Kerkweg | ||
Castricum, Soomerwegh | ||
Castricum, Geesterduin | ||
Castricum, R.K. Kerk | ||
Castricum, Station | ||
Heemskerk, Oosterstreng | ||
Heemskerk, Kraayenhofflaan | ||
Beverwijk, Augustinus College | ||
Beverwijk, De Nieuwe Slot | ||
Beverwijk, Breestraat | ||
Beverwijk, Station | ||
Velsen-Noord, Postkantoor | ||
Velsen-Noord, Wijkerstraatweg | ||
Velsen-Noord, Stratingplantsoen | ||
Velsen-Noord, Schulpweg | ||
Velsen-Noord, Schulpweg | ||
Velsen-Noord, Watervliet | ||
Velsen-Noord, PEN | ||
Velsen-Noord, Hoogovens |