Lijn 18 Dordrecht Centraal Station - Kinderdijk Molenkade
Buslijn 18 | |
Vervoerder(s) | Arriva |
Concessie | DAV-gebied |
Lijnsoort | streekbus |
Materieel | Wright Commander, VDL Berkhof Ambassador, Scania Omnilink |
Frequenties
| |
Spits | 1x/uur |
Dal | 1x/uur |
Avond | rijdt niet |
Zaterdag | rijdt niet |
Zondag | rijdt niet |
Vragen? Zie onze OV Vraagbaak |
---|
Lijn 18 rijdt van station Dordrecht via Ziekenhuis Dordwijk naar Papendrecht, waar vanaf knooppunthalte Viaduct N3 via de HOV-baan en het busstation naar Alblasserdam en vervolgens verder naar Kinderdijk gereden wordt. 's Ochtends wordt richting Alblasserdam gereden, 's middags richting Dordrecht.
Route
Halte | ||
Dordrecht, Centraal Station | ||
Dordrecht, Transvaalstraat | ||
Dordrecht, Eemsteynplein | ||
Dordrecht, Prof. Waterinklaan | ||
Dordrecht, Leerpark | ||
Dordrecht, Ziekenhuis Dordwijk | ||
Papendrecht, Viaduct N3 West | ||
Papendrecht, Burg. Keyzerweg/Kennedylaan | ||
Papendrecht, Politiebureau/LTS | ||
Papendrecht, Busstation | ||
Alblasserdam, Hoogendijk | ||
Alblasserdam, Nieuwland Parc | ||
Alblasserdam, Rijksweg | ||
Alblasserdam, Dam | ||
Alblasserdam, Van Eesterensingel | ||
Alblasserdam, Makado | ||
Alblasserdam, Blokweerweg | ||
Alblasserdam, Abraham Kuyperstraat | ||
Alblasserdam, Van Hogendorpweg | ||
Alblasserdam, Scheldeplein | ||
Alblasserdam, Rijnstraat | ||
Kinderdijk, Kloos | ||
Kinderdijk, IHC Smit | ||
35px | Kinderdijk, De Klok | |
Kinderdijk, Molenkade |