Lijn 160 Alkmaar Station - Heerhugowaard Mina Krusemanlaan
Voormalige buslijn 160 | |
Vervoerder(s) | NZH |
Lijnsoort | Streekbus |
Materieel | Onbekend |
Periode | ... t/m 21 mei 1977 |
Frequenties
| |
Spits | 2x/uur |
Dal | 2x/uur |
Avond | 1x/uur |
Zaterdag | 2x/uur |
Zondag | 1x/uur |
Lijn 160 reed van Alkmaar naar Heerhugowaard.
Route
Route is niet compleet
Halte | ||
Alkmaar, Station | ||
Alkmaar, Rode Dorp | ||
Alkmaar, Kerkebrug | ||
Alkmaar, Huigendijk | ||
Broek op Langedijk, Westdijk/Viaduct | ||
Heerhugowaard, Stationsweg | ||
Heerhugowaard, Krusemanlaan |
Geschiedenis
Op 22 mei 1977 werd de lijn vanaf de Krusemanlaan verlengd naar de Psychiatrisch Inrichting Reigersdaal.