Lijn 3 Nieuwegein, Stadscentrum - Groningenhaven
Versie door Etienne (overleg | bijdragen) op 11 jun 2013 om 13:17 (Nieuwe pagina aangemaakt met '{{VLijnInfo |lijnnr=3 |vervoerder=Connexxion |lijnsoort=Stadsbus |frequentie_spits=5x/dag <small>(per richting)</small> |frequentie_spits_vakantie=3x/dag <small...')
Voormalige buslijn 3 | |
Vervoerder(s) | Connexxion |
Lijnsoort | Stadsbus |
Materieel | Onbekend |
Periode | Onbekend |
Frequenties
| |
Spits | 5x/dag (per richting) |
Spits (vakantie) | 3x/dag (per richting) |
Dal | reed niet |
Avond | reed niet |
Zaterdag | reed niet |
Zondag | reed niet |
Lijn 3 reed van het Stadscentrum via Wijkersloot en Plettenburg naar De Wiers.
In de ochtendspits buiten vakantieperioden reden de laatste 2 ritten in de ochtendspits non-stop naar het Oosterlichtcollege en in de middagspits reden de eerste 3 ritten non-stop naar het Stadscentrum.
Route
Halte | ||
Nieuwegein, Stadscentrum | ||
Nieuwegein, Gemeentehuis | ||
Nieuwegein, Vredebestlaan | ||
Nieuwegein, Bejaardencentrum Zuilenstein | ||
Nieuwegein, Orpheuslaan | ||
Nieuwegein, Rijnhuizerbrug | ||
Nieuwegein, Begraafplaats Noorderveld | ||
Nieuwegein, Buys Ballotlaan | ||
Nieuwegein, Ahrend | ||
Nieuwegein, Wattbaan | ||
Nieuwegein, Oosterlichtcollege | ||
Nieuwegein, Kelvinbaan | ||
Nieuwegein, Morsebaan | ||
Nieuwegein, Brabanthaven | ||
Nieuwegein, Groningenhaven |