Lijn 76 Alkmaar Bergermeer - Wijk aan Zee Heliomare
Voormalige buslijn 76 | |
Vervoerder(s) | NZH |
Lijnsoort | Streekbus |
Materieel | Onbekend |
Periode | 22 mei 1977 t/m ... |
Frequenties
| |
Spits | 2x/uur |
Dal | 2x/uur |
Avond | 2x/uur |
Zaterdag | 2x/uur |
Zondag | 2x/uur |
Lijn 76 reed van Alkmaar via Heiloo, Limmen, Castricum, Heemskerk en Beverwijk naar Wijk aan Zee.
In de avonduren werd tot station Alkmaar gereden.
Route
Route is niet compleet
Halte | ||
Alkmaar, Bergermeer | ||
Alkmaar, Station | ||
Heiloo, Kerkelaan | ||
Limmen, Kerkweg | ||
Castricum, Corso | ||
Heemskerk, Sint-Jozefziekenhuis | ||
Heemskerk, Bachstraat | ||
Heemskerk, Sporthal | ||
Heemskerk, Europaplein | ||
Beverwijk, Station | ||
Wijk aan Zee, Julianaplein | ||
Wijk aan Zee, Heliomare |
Geschiedenis
Op 22 mei 1977 werd de lijn in Alkmaar verlengd naar de nieuwe wijk Bergermeer en ging de lijn in Wijk aan Zee verder rijden naar het Heliomare. De frequentie en de rest van de route bleef ongewijzigd.