Lijn 180 Goes, Station - Goese Polder
Versie door Etienne (overleg | bijdragen) op 5 dec 2012 om 19:39 (Nieuwe pagina aangemaakt met '{{LijnInfo |lijnnr=180 |vervoerder=Connexxion |concessie=Midden-Zeeland |materieel=Mercedes-Benz Sprinter |lijnsoort=Stadsbus |frequentie_spits=1x/uur |frequen…')
Buslijn 180 | |
Vervoerder(s) | Connexxion |
Concessie | Midden-Zeeland |
Lijnsoort | Stadsbus |
Materieel | Mercedes-Benz Sprinter |
Frequenties
| |
Spits | 1x/uur |
Dal | 1x/uur |
Avond | rijdt niet |
Zaterdag | 1x/uur |
Zondag | 1x/2 uur |
Vragen? Zie onze OV Vraagbaak |
---|
Lijn 180 rijdt van het station via het ziekenhuis en Noord weer het station in Goes.
De lusroute wordt om-en-om gereden; de frequenties in de infobox hiernaast gelden voor één richting.
Route
Halte | ||
Goes, Station NS | ||
Goes, Kloetingseweg | ||
Kloetinge, Overweg | ||
Goes, De Schakel | ||
Goes, Beethovenlaan | ||
Goes, Ziekenhuis | ||
Goes, Beethovenlaan | ||
Goes, De Schakel | ||
Kloetinge, Overweg | ||
Goes, Vogelzangsweg | ||
Goes, Oranjeweg | ||
Goes, De Horst | ||
Goes, Ter Valcke | ||
Goes, Leliestraat | ||
Goes, Oostwal | ||
Goes, A. Joachimikade | ||
Goes, Troelstralaan | ||
Goes, Erasmusflat | ||
Goes, Laan der Verenigde Naties | ||
Goes, Van Hogendorplaan | ||
Goes, Tiendenschuur | ||
Goes, Westwal (Centrum) | ||
Goes, Station NS |