Lijn 63 Groningen Centraal Station - Lauwersoog Haven
Voormalige buslijn 63 | |
Vervoerder(s) | GADO |
Lijnsoort | Streekbus |
Materieel | Onbekend |
Periode | Onbekend |
Frequenties
| |
Spits | 2x/dag |
Dal | 2x/dag |
Avond | 1x/dag (alleen vrijdag) |
Zaterdag | 4x/dag |
Zondag | 3x/dag |
Lijn 63 reed van Groningen via Winsum, Ulrum en Vierhuizen naar Lauwersoog.
Route
Route is niet compleet
Halte | ||
Groningen, Centraal Station | ||
Groningen, Emmaplein | ||
Groningen, Zuiderdiep | ||
Groningen, Grote Markt | ||
Groningen, Bedumerweg | ||
Groningen, Floresstraat | ||
Groningen, Poortstraat | ||
Winsum, Station NS | ||
Winsum, Zwembad | ||
Ulrum, Stationsweg | ||
Vierhuizen, Kerk / Draaipunt | ||
Lauwersoog, Haven |