Lijn 552 Diest Station - Meensel Tramstraat
Schoolbuslijn 552 in België Bekijk de voormalige lijnen 552 | |
Vervoerder(s) | De Lijn |
Concessie | Buitenland |
Materieel | |
Frequenties | |
Spits | 1-2x/dag |
Dal | 1x/dag (woensdag) |
Avond | rijdt niet |
Zaterdag | rijdt niet |
Zondag | rijdt niet |
Lijn 552 rijdt van Diest via Assent, Bekkevoort, Tielt en Molenbeek naar Meensel.
Route
Route is niet compleet
Halte | ||
Diest, Station | ||
Diest, Sint-Jacobsplein | ||
Diest, Leuvense Poort | ||
Assent, Zandstraat | ||
Bekkevoort, Kerk | ||
Bekkevoort, Oude Tiensebaan | ||
Tielt, Horenweg | ||
Tielt, Stelplaats | ||
Tielt, Driesstraat | ||
Molenbeek, Kapel | ||
Muggenberg, Kapel | ||
Meensel, Tramstraat |