Lijn 134 Zierikzee Busstation - Westenschouwen Rotonde
Voormalige buslijn 134 | |
Vervoerder(s) | ZWN |
Lijnsoort | Streekbus |
Materieel | Onbekend |
Periode | Onbekend |
Frequenties
| |
Spits | 1-2x/uur |
Spits (vakantie) | 1x/uur |
Dal | 1x/uur |
Avond | 1x/2 uur |
Zaterdag | 0-1x/uur |
Zondag | 1x/2 uur |
Lijn 134 reed van Zierikzee via Schuddebeurs, Noordgouwe of Dreischor, Zonnemaire, Brouwershaven, Looperskapelle, Scharendijke, Ellemeet, Renesse, Haamstede en Burgh naar Westenschouwen.
Op maandag t/m vrijdag werd maar 1x per 2 uur via Dreischor gereden, op zaterdag maar 1x per dag en op zondag niet.
Route
Route is niet compleet
Halte | ||
Zierikzee, Busstation | ||
Zierikzee, Ziekenhuis | ||
Schuddebeurs, Dorp | ||
Noordgouwe, Dorp | ||
Schuddebeurs, Roterydijk | ||
Dreischor, Dorp | ||
Zonnemaire, Dorp | ||
Brouwershaven, Zuidwal | ||
Looperskapelle, Dorp | ||
Scharendijke, Dorp | ||
Ellemeet, Dorp | ||
Renesse, Dorp | ||
Haamstede, Duinoord | ||
Haamstede, Kerk | ||
Burgh, Dorp | ||
Westenschouwen, Rotonde |
Geschiedenis
Op 28 mei 1995 werden de ritten van lijn 134 op maandag t/m vrijdag overdag ingekort tot Renesse Dorp, vanwege de frequentieverhoging van lijn 133 tussen Renesse en Westenschouwen.