Lijn 218 Gorinchem Station NS - Utrecht Centraal Station
Voormalige buslijn 218 | |
Vervoerder(s) | ZWN, Connexxion |
Lijnsoort | Streekbus |
Materieel | Onbekend |
Periode | 1 juni 1997 t/m 31 december 2002 |
Frequenties
| |
Spits | 1-2x/uur |
Dal | 1x/uur |
Avond | 1x/uur |
Zaterdag | 1x/uur |
Zondag | 1x/2 uur |
Lijn 218 reed van Gorinchem via Arkel, Meerkerk, Lexmond en Vianen naar Utrecht.
Route
Route is niet compleet
Halte | ||
Gorinchem, Station NS | ||
Arkel, Station NS | ||
Meerkerk, Postkantoor | ||
Lexmond, Nieuwe Rijksweg | ||
Vianen, Amaliastein | ||
Vianen, Busstation Lekbrug | ||
Utrecht, 24-Oktoberplein | ||
Utrecht, Graadt van Roggenweg | ||
Utrecht, Westplein | ||
Utrecht, Centraal Station |