VAD/Flevodienst Dienstregeling 1980/1981
De dienstregeling 1980/1981 van de VAD en Flevodienst liep van 1 juni 1980 t/m 30 mei 1981.
Inhoud
Lijnennet
Wijzigingen per 1 juni 1980
- Op diverse lijnen wijzigen de vertrektijden.
- Lijn A (Stadsdienst Lelystad): Vanaf de Agora gaat deze lijn verder rijden naar de Gordiaan.
- Lijn B (Stadsdienst Lelystad): Deze lijn begint voortaan op de Gordiaan en rijdt dan ongewijzigd de lusroute, om weer bij de Gordiaan te eindigen.
- Lijn C (Stadsdienst Lelystad): Deze lijn begint voortaan op de Gordiaan en rijdt dan ongewijzigd de lusroute, om weer bij de Gordiaan te eindigen.
- Lijn 2 (Apeldoorn - Amersfoort): Tussen 06:45 en 08:00 gaan alle extra ritten richting Amersfoort vertrekken vanaf Wittenberg.
- Lijn 6 (Amersfoort - Nunspeet): Op zondag gaan in beide richtingen een drietal ritten rijden tussen Nunspeet en Elspeet.
- Lijn 15 (Apeldoorn - Terwolde): In beide richtingen wordt de eerste rit geschrapt.
- Lijn 17 (Deventer - Klarenbeek): Tussen Klarebeen en Gietelo rijdt deze lijn bovendien via Voorst.
- Lijn 41 (Zwolle - Urk): Tussen Urk en Emmeloord gaan in de spitsuren extra ritten rijden.
- Lijn 52 (Harderwijk - Swifterbant): In de spitsuren gaan extra ritten rijden op deeltrajecten.
- Lijn 53 (Lelystad - Kampen): Deze lijn rijdt alleen nog tussen Lelystad en Kampen.
- Lijn 57 (Amsterdam - Lelystad): Dit is het nieuwe lijnnummer voor het traject Lelystad - Amsterdam van lijn 53. In Amsterdam rijdt deze lijn niet verder dan Amstelstation.
- Lijn 60 (Almere-Haven - Amsterdam): In de spitsrichting wordt verhoogd naar een kwartierdienst en op zaterdag wordt de frequentie op zaterdag verhoogd naar een halfuursdienst.
Wijziging per 26 juni 1980
- Lijn 62 (Almere-Haven - Almere-Stad): Deze nieuwe lijn gaat de verbinding verzorgen tussen Almere-Haven en Almere-Stad in aansluiting op de lijnen 60 en 61 vanuit Amsterdam. De dienstregeling is afgestemd op deze lijnen, waardoor geen regelmatige dienstregeling wordt gereden. In Almere-Stad komen vooralsnog 3 haltes: Stedenwijk-Midden, Stedenwijk-Noord en Centrum.
Wijziging per 2 maart 1981
- Lijn BB (Oldebroek - Wezep): Deze lijn gaat nu een regelmatige 2-uursdienst via een vaste route rijden.