Lijn 39 Meppel Station - Oosteinde Schoolstraat
Versie door Pijnackerbus (overleg | bijdragen) op 16 okt 2009 om 19:36
Buslijn 39 | |
Vervoerder(s) | Connexxion |
Concessie | Zuidwest Drenthe/Overijssel noordoost |
Lijnsoort | streekbus |
Materieel | VDL Berkhof Ambassador, Den Oudsten Alliance |
Frequenties
| |
Spits | 1x/uur |
Dal | 1x/uur |
Avond | rijdt niet |
Zaterdag | rijdt niet |
Zondag | rijdt niet |
Vragen? Zie onze OV Vraagbaak |
---|
Lijn 39 rijdt van Meppel, via De Wijk en Koekange naar Oosteinde.
Route
Halte | ||
Meppel, Busstation / NS | ||
Meppel, Medisch Centrum | ||
Rogat, Rotonde | ||
De Wijk, Wiltenweg | ||
De Wijk, Vijverweg | ||
De Wijk, Gemeentehuis | ||
De Wijk, Broeksteeg | ||
De Wijk, Tillemaweg | ||
De Wijk, Schoonveldeweg | ||
Koekange, De Meidoorn | ||
Koekange, Mr. H. Smeengeweg | ||
Koekange, Prinses Christinalaan | ||
Koekange, Mr. J. Blieckweg | ||
Koekange, De Weidenweg | ||
Koekange, Weerwillerweg | ||
Weerwille, Koekangerweg | ||
Oosteinde, Schoolstraat |