Lijn 65 Oudenaarde Station - Avelgem Station
Let op! Deze pagina over niet-Nederlands openbaar vervoer is mogelijk niet actueel. Raadpleeg de website van de vervoerder voor de meest recente informatie.
Buslijn 65 in België | |
Vervoerder(s) | De Lijn |
Entiteit | Oost-Vlaanderen |
Lijnsoort | Streekbus |
Materieel | Onbekend |
Frequenties
| |
Spits | 2x/uur |
Dal | 1x/uur |
Avond (werkdagen) | 1x/uur (tot 20:40) |
Zaterdag | 0-1x/uur |
Zaterdagavond | 1x/1,5 uur (tot 21:45) |
Zondag | 1x/2 uur |
Zondagavond | 1x/2 uur (tot 19:45) |
Vragen? Zie onze OV Vraagbaak |
---|
Lijn 65 rijdt van Oudenaarde via Leupegem, Melden, Berchem en Ruien naar Avelgem.
Dienstregeling
- In de ochtendspits rijdt één rit verder naar het sportcentrum in Oudenaarde.
- Op zaterdagochtend rijdt deze lijn 1x per 2 uur, op zaterdagmiddag wordt de frequentie verhoogd naar 1x per 75 minuten.
Route
Halte | ||
Oudenaarde, Sportcentrum | ||
Oudenaarde, V.T.I. | ||
Oudenaarde, Station | ||
Oudenaarde, Tacambaro | ||
Oudenaarde, Markt | ||
Oudenaarde, Provinciaal Instituut Vlaamse Ardennen | ||
Leupegem, Westerring | ||
Melden, Schapendries | ||
Melden, Meldenstraat | ||
Melden, Dorp | ||
Melden, Berchemweg | ||
Melden, Middenweg | ||
Berchem, Heylbroekstraat | ||
Berchem, Kasteelstraat | ||
Berchem, Pontstraat | ||
Berchem, Brugzavel (Sofinal) | ||
Berchem, Zonnestraat | ||
Berchem, Molenstraat | ||
Ruien, Centrale | ||
Ruien, Rijerstraat | ||
Ruien, Hazestraat | ||
Ruien, Kapellestraat | ||
Avelgem, Rugge Kerk | ||
Avelgem, Langestraat | ||
Avelgem, Toekomststraat | ||
Avelgem, Plaats | ||
Avelgem, Station |
Geschiedenis
Het is onbekend wanneer deze lijn is ontstaan.
In het kader van het project Basismobiliteit werd de dienstregeling met ingang van 1 januari 2003 uitgebreid naar een regelmatige uurdienst op doordeweekse dagen en op zaterdagmiddag en op overige tijden naar een regelmatige 2-uursdienst.
Op 1 januari 2023 werd de eerste fase van het 'Nieuwe net' uitgerold bij De Lijn. Op deze datum werd de routevariant naar Zulzeke afgesplitst en ondergebracht bij het nieuwe lijnnummer 658, waarmee dat lijnnummer een equivalent werd van de reguliere buslijn. In de rest van de route en dienstregeling vonden geen wijzigingen plaats.
Halte | ||
Berchem, Pontstraat | ||
Berchem, Ter Donk | ||
Berchem, Driesstraat | ||
Berchem, Dalstraat | ||
Zulzeke, Kerk | ||
Zulzeke, Biesstraat | ||
Zulzeke, Beiaardstraat |