Lijn 45 Tiel Station - Wageningen Busstation
Buslijn 45 | |
Vervoerder(s) | Arriva |
Concessie | Achterhoek-Rivierenland |
Lijnsoort | Streekbus |
Materieel | VDL Berkhof Ambassador |
Frequenties
| |
Spits | 2-3x/uur |
Spits (vakantie) | 2x/uur |
Dal | 2x/uur |
Avond | 1x/uur |
Zaterdag | 2x/uur |
Zondag | 1x/uur |
Vragen? Zie onze OV Vraagbaak |
---|
Lijn 45 rijdt van Tiel via Echteld, IJzendoorn, Ochten, Kesteren en Rhenen naar Wageningen.
Route
Halte | ||
Tiel, Station | ||
Tiel, Veemarkt | ||
Tiel, Rijksscholengemeenschap | ||
Tiel, Voetveer | ||
Tiel, Santwyckse Poort | ||
Tiel, Grote Brugse Grintweg | ||
Tiel, Hoog Kellenseweg | ||
Echteld, Voorstraat | ||
IJzendoorn, Keizerstraat | ||
Ochten, De Heuning | ||
Ochten, Brandweerkazerne | ||
Ochten, Veiling | ||
Kesteren, Schenkhofstraat | ||
Kesteren, Station | ||
Kesteren, De Leede | ||
Rhenen, Station | ||
Rhenen, Station / Tuinlaan | ||
Rhenen, Ouwehands Dierenpark | ||
Rhenen, Militaire Begraafplaats | ||
Rhenen, Grebbesluis | ||
Wageningen, Costerweg | ||
Wageningen, Busstation |
Geschiedenis lijn 45
Bij Zuidooster reed lijn 45 in de jaren 80 tussen Rhenen, Tiel en Geldermalsen.